• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: lakiluk on 06 December, 2011, 00:21:20
Hare si pio ti sta?

sreca pa nisam...ali sam umoran tako da ti je to tu negdje...jedino sto me izvlaci jeste ovaj bijeli carobni POKRIVAÆ koji polako prekriva nasu Jahorinu


milos-rogi

Gdje cemo moci da vidimo sutra visinu snijega

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


vip-jahorina

Quote from: Board on 06 December, 2011, 00:22:27
btw, u sarajevu jos nema snijega

bar se gore zabjelilo  ;D  prvom prilikom, prema gore na kafu, pivo, rakiju  cr:)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Milose kako je VIP JAHORINA rekao on ide sutra gore slikati sve i svasta samo za vas...nadam se da ce ponijeti i metar sa sobom pa da vam docara tacnu informaciju sa lica mjesta  :bravo::(

jedva cekam da proradi KAMERA 1, na zacaranim dvorima VRH JAHORINE i pogledamo taj pogled koji nam ispunjava srce tokom cijele sezone :-* :-* :-* :-*

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

pozdrav ekipi i lijevoj i desnoj i jedan guinness za sve !!! jel ima neko iz Zg? jel pada tamo?
share it with friend or two

MilanP

Ja sad pricam sa drugom reko videces da cu sutra u skolu morati obuti cizme ;D  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

otrov

Quote from: DarkoN on 06 December, 2011, 00:31:05
poceo je i u sarajevu da prolijece  ole
sad ce Sanja da ga pita gdje on to zivi i  kaze da ne pada .. pa ce poslije sat da okaci sliku sa svojom glavom koja pokriva 90% slike i jednom pahuljom na gloovi i staviti komentar da pada u Sa
share it with friend or two

vip-jahorina

neko uvijek doceka sanju na zicer, a otrov se sprema cijelo ljeto/proljece i smislja podlosti  puf:)

otrov

ma jok ovo su momentalne smicalice .. guinness sara po tastaturi :) i jel ima ko iz zg .. pada li na zrakoplovnom slijetalistu?
share it with friend or two

MilanP

Laku noc od mene! Odo da spavam valja se dic ujutru u 7 za skolu!
Cujemo se sutra, nadam se da ce i ostale kamere sura proraditi i da ce sneg padati celu noc ;D..
Pozzz!!!!!!!

vip-jahorina

kad je bio, ti se zajebavao s njim ... sade zg spava