• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "DVA BRATA I PIJANI BRERA"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 November, 2011, 19:22:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 03 November, 2011, 19:49:40
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Opet Brera najgori, mislim da ce ovog puta dlakava tuci rafalno!

Tura  na moj racun (PIVA) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

ovo je najjace od dekia za breru

BOJAN-BG

pa vi ste stvarno ludi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: gde povadiste ove slike

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma od prosle sezone nakon vip party-a.... evo i mijata na TV-u pa ako ko moze nek pogleda i pomogne mu
http://www.youtube.com/watch?v=eTdSxL6HuF8&feature=player_embedded

DarkoN

nadam se da necu biti u blizini kada se brera pojavi.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 03 November, 2011, 22:39:17
nadam se da necu biti u blizini kada se brera pojavi.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ajmo mi popit po pivo dok si tu nije te odavno bilo  :bravo::( a nadam se da ce zatvoriti granicne prelaze za slovence jer je ova BiH veoma kriticna za njih  (:smijeh: necemo novog VEHIBA (kome nije poznat to je onaj laf sto je pucao na americku ambasadu u sarajevu)

DarkoN

ma mozemo mi sabiti,sto bi deki rekao, i po vise od jednog. sad sam se sjetio onog kerozina sto smo pili, uh uh .
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Jutro. >:( Klasika za mene i ako koga ima. Za neke bolje da se ni ne pojave.  3:( Vrte na radiu Bijelo dugme: Kupièu si top, kad tad, kad tad.... regge  Kupujem ODMAH.


drm

Jutro,oratim Mijata sa kratkim, vidim arsenal je spreman èeka se meta (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Dobro jutro klasika...

Da ne otvaram temu moze i ovde "Prodajem TOP beztrzajac 76mm, Hadzicki"  cena korektna zainteresovani nek se jave na pp!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


brera


drm

Ja sam misli da æe te vi to lagano...

mijat