• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "DVA BRATA I PIJANI BRERA"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 November, 2011, 19:22:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

mijat

imam i ja 2 skipasa od kaladonta   ;D hare mi obeæao al ima da proðem kao u pesmi: ... obeæala pa mu nisam dala ... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


skiDeki

Meni Vip obecao sezonsku gratis i 7-dnevni boravak za dve osobe u nekom od njihovih apartmana ili vikendica, kad napisem 5000-ditu poruku devil:( devil:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 11 November, 2011, 15:22:53
Meni Vip obecao sezonsku gratis i 7-dnevni boravak za dve osobe u nekom od njihovih apartmana ili vikendica, kad napisem 5000-ditu poruku devil:( devil:(
pa potrudi se malo deki  devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

evo deki ja obecavam da ako napises 5000-itu poruku ja cu da te vodim u slasticarnu da gledas kako druga djeca jedu kolace  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

E bas si velikodusan darko :bravo::( :bravo::(

I ja cu tebi izaci u susret kad ti napunis petardu vodim te u javnu kucu da vidis kako drugi J....U devil:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


DarkoN

Quote from: skiDeki on 11 November, 2011, 15:48:08
E bas si velikodusan darko :bravo::( :bravo::(

I ja cu tebi izaci u susret kad ti napunis petardu vodim te u javnu kucu da vidis kako drugi J....U devil:(
ma nisam ti ja od tog posla. ja sam probao jednom i vidio da znam, sad vise nije interesantno.  devil:( devil:( devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo da se javim s posla malo pred utakmicu nagurali se u kancelariju i cekamo pocetak tekme BiH-Portugal nadamo se pobjedi i zovemo turu pica za sve u kafani u kojoj je nas brera pijan ko guzica  :bravo::( :bravo::(



drm

Mijate, vidim da si samo ti i ja na forumu,litra-litra od mene,pa da popijemo regge