• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "DVA BRATA I PIJANI BRERA"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 November, 2011, 19:22:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


minjon81

Vidis, meni nisi ni ponudio pice... Od kada sam dosla!


brera


minjon81


brera


DarkoN

ako vi nastavite ovako sa voim turama mogli bi se brzo napiti.  (:smijeh:

minjon sad si vidjela kako izgleda kada se omladinci ujedine  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Da! Pa nista, recite Dekiju da mi se javi kad svrati  ;D... A ja odoh da otvorim novu kafanu... devil:(

brera


mijat

ni meni se ne javlja  (:smijeh: prezauzet je

minjonèe ako treba kum za novu kafanu javi se, brera i ja æemo pomoæi oko imena nove kafane  regge

brera


skiDeki

AAAAuuuuuuUUUUuUuUu sta se sve ovde ispisalo za samo par sati mog odsustva, a pogotovu ovi omladinci sto su zakuvali i to jos na racun mene i minjonceta >:(

Minjonce, ne daj se da te ovi stari vukovi isprovociraju, sigurno im je vokri sto smo mi MLADI i sto cemo da ludujemo na Jahi dok oni budu rintali (:smijeh:

Brera mozda nisam isao na sajam jer sam sljakao za ovaj vikend sa minjoncetom, ali sljakaj i ti jer ako ti nas dvoje banemo kod tebe u zrece naebo si k'o zuti jer moras biti pravi domacin, a tu se podrazumeva da nam obezbedis smestaj-gratis, pice- gratis, klopa- gratis (gratis citaj na brerin racun) ako budemo zadovoljni gostoprimstvom sami cemo uzeti skipass-ove da se ne trosis (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ja sam vec pomislio da ces i ti da pocnes sastavljati listu kao brera  (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 14 December, 2011, 16:22:10
AAAAuuuuuuUUUUuUuUu sta se sve ovde ispisalo za samo par sati mog odsustva, a pogotovu ovi omladinci sto su zakuvali i to jos na racun mene i minjonceta >:(

Minjonce, ne daj se da te ovi stari vukovi isprovociraju, sigurno im je vokri sto smo mi MLADI i sto cemo da ludujemo na Jahi dok oni budu rintali (:smijeh:

Brera mozda nisam isao na sajam jer sam sljakao za ovaj vikend sa minjoncetom, ali sljakaj i ti jer ako ti nas dvoje banemo kod tebe u zrece naebo si k'o zuti jer moras biti pravi domacin, a tu se podrazumeva da nam obezbedis smestaj-gratis, pice- gratis, klopa- gratis (gratis citaj na brerin racun) ako budemo zadovoljni gostoprimstvom sami cemo uzeti skipass-ove da se ne trosis (:smijeh:

(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:   ETO I MENE ONDA! :P :P (:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

minjon81

Quote from: skiDeki on 14 December, 2011, 16:22:10
AAAAuuuuuuUUUUuUuUu sta se sve ovde ispisalo za samo par sati mog odsustva, a pogotovu ovi omladinci sto su zakuvali i to jos na racun mene i minjonceta >:(

Minjonce, ne daj se da te ovi stari vukovi isprovociraju, sigurno im je vokri sto smo mi MLADI i sto cemo da ludujemo na Jahi dok oni budu rintali (:smijeh:

Brera mozda nisam isao na sajam jer sam sljakao za ovaj vikend sa minjoncetom, ali sljakaj i ti jer ako ti nas dvoje banemo kod tebe u zrece naebo si k'o zuti jer moras biti pravi domacin, a tu se podrazumeva da nam obezbedis smestaj-gratis, pice- gratis, klopa- gratis (gratis citaj na brerin racun) ako budemo zadovoljni gostoprimstvom sami cemo uzeti skipass-ove da se ne trosis (:smijeh:

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Samo nema nista od toga, ja bila 2 meseca u Ljubljani pa Breru ne videh ni ja njega na pice da vodim!!!  ;)