• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "DVA BRATA I PIJANI BRERA"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 November, 2011, 19:22:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

iskreno rado bih ali mi je suho grlo, treba ga pokvasiti kojim picem pa tako da ispade tvoj red za koju turu PIÆA ili PIÈA  (:smijeh:

skiDeki

Quote from: harison on 22 December, 2011, 20:50:02
iskreno rado bih ali mi je suho grlo, treba ga pokvasiti kojim picem pa tako da ispade tvoj red za koju turu PIÆA ili PIÈA  (:smijeh:
Moze, ide tura od mene ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ehh odlicno... a imas kakvu muzicku  ole

MarijaBB

Ja bi vas molila da pocnete potpisivati peticiju kojom ce me shef pustiti da idem 5 dana na godisnji :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: MarijaBB on 22 December, 2011, 20:55:49
Ja bi vas molila da pocnete potpisivati peticiju kojom ce me shef pustiti da idem 5 dana na godisnji :)

potpisivanje peticije u KAFANI ... pa kad se napuni isprintaj sefu fino zahefteri i reci izvolite, sad mojih 5 dana i pravo kroz vrata

POTPISUJEM:

Harison

P.S.
Sefe imate od mene jednu turu kuhanog vina  sleep:(

DarkoN

potpisujem i ja.

od mene ide kasijevaca  devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

kron1010

 j....s takvog sefa .....ja bi dao otkaz...kakav otkaz ? MOMENTALNI! ! ! ! (:smijeh:


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


MarijaBB

Hare, pa koji je tebe narodnjak ujeo? Ajd malo uozbilji muziku, da ne bi Indira na francusko radila :).


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mijat

tura i od mene  ;D i da se rastanemo do daljnjeg, kreæem na kop  :P

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: mijat on 22 December, 2011, 22:09:50
tura i od mene  ;D i da se rastanemo do daljnjeg, kreæem na kop  :P

ma boli tebe hehe salim se samo uzivaj i opali koju slikicu da vidimo stanje ;).... i slikaj Marka ako je na onom bordu da vidim kako ga slusa  :bravo::(

DarkoN

Quote from: mijat on 22 December, 2011, 22:09:50
tura i od mene  ;D i da se rastanemo do daljnjeg, kreæem na kop  :P
mijate srecan ti put i zelim ti puno skijanja. nadam se da se vidimo kada dodjes.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...