• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

KOP sezona 2011/12

Started by zburkos, 23 September, 2011, 22:40:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zburkos

MK "Mountain Resort" je objavio cene za predstojeæu zimu kao i ponudu za otvaranje sezone na Kopaoniku od 8-11. decembra 2011. godine.
Za rezervacije do 15. oktobra odobrava se popust u iznosu od 10%.

Uz svaki aranzman dobija se 2-dnevni Ski-pass. Prava stvar, da ponovimo proslogodisnje otvaranje sezone na Kopu

Cjenovnik

http://www.infokop.net/images/stories/cenovnici/2012/SKI%20OPENING%20-%20KOPAONIK%208-11.12.2011.pdf

lega

A sta ako ne bude snega? Ili jos gore, pa ga bude ko prosle godine da moze da se obezbedi 1,5km staza? A cena skipass-a bezmalo ko u spicu sezone?

zburkos

Quote from: lega on 26 September, 2011, 13:14:40
A sta ako ne bude snega? Ili jos gore, pa ga bude ko prosle godine da moze da se obezbedi 1,5km staza? A cena skipass-a bezmalo ko u spicu sezone?

Meni je prosle godine bilo extra, dobra ekipica zezanje jedan dan skijanja, jest da je bilo na Karamanu al' bolje ista nego nista....
Covjek malo promjeni izadje sa asfalta u prirodu.....

Al ove godine od 8-.11. decembra Rapsody Vas vodi na putovanje koje je vise od skijanja i zimovanja ! Vodimo Vas na ©ANKANJE na Kopaoniku ! Skijanje, sankanje, TDI zurke i vise od 1000 mladih iz cele Srbije, Makedonije, Bosne, Bugarske...


raca

Ko ide ove godine?

Ja uplatih i za Kop i za Krvavec... Otvaranja sezone znaju biti zanimljiva  :bravo::(
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

BOJAN-BG

Quote from: zburkos on 28 September, 2011, 20:47:49
Quote from: lega on 26 September, 2011, 13:14:40
A sta ako ne bude snega? Ili jos gore, pa ga bude ko prosle godine da moze da se obezbedi 1,5km staza? A cena skipass-a bezmalo ko u spicu sezone?

Meni je prosle godine bilo extra, dobra ekipica zezanje jedan dan skijanja, jest da je bilo na Karamanu al' bolje ista nego nista....
Covjek malo promjeni izadje sa asfalta u prirodu.....

Al ove godine od 8-.11. decembra Rapsody Vas vodi na putovanje koje je vise od skijanja i zimovanja ! Vodimo Vas na ©ANKANJE na Kopaoniku ! Skijanje, sankanje, TDI zurke i vise od 1000 mladih iz cele Srbije, Makedonije, Bosne, Bugarske...

zar neides na jahorinu na otvaranje ski sezone



zburkos

Ja sam na Kopu...... ;D
Pa se opet sretnemo na zici...

raca

Al sam tempirao i ove godine :D.... jos samo malo da dorade topovima!  :bravo::( :bravo::(

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

drm

Rade topovi, mo¾da i bude skijanja ovaj vikend  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

raca

Stigoh danas, snijega ima solidno  :bravo::(. Rade topovi, svjetli planina svuda, plus snijeg pomalo pada.  s:nij)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

zburkos

Joooj sto mi krivo sto nisam mogao da dodjem........
Evo pouzdana informacija da se sutra pusta Karaman-Greben.... ;D
uzivajte.....

BOJAN-BG

opet na otvaranju samo jedna staza

drm

Dobro je da je bar jedna, kakvo je vrijeme ...

raca

Quote from: zburkos on 08 December, 2011, 21:19:49
Joooj sto mi krivo sto nisam mogao da dodjem........
Evo pouzdana informacija da se sutra pusta Karaman-Greben.... ;D
uzivajte.....
I na Pancicu rade topovi citav dan, a evo i veceras svjetli vrh od topova. Ima nekih 15 cm prirodnog, plus ovo sto pucaju po stazi, -8 je vani,  ne vidim rarazlog sto nebi i Pancic pustili. Sutra sam na stazi pa javljam.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Big_DANE


Big_DANE