• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

KOP sezona 2011/12

Started by zburkos, 23 September, 2011, 22:40:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

borisBP


raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81


raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

zburkos

U ponedeljak idem sa ekipom da ispostujem ovaj popust cetvorodnevni ski pass 3500hiljade ili ti 35 evrica, to nema nigdje......

Bojan NS


Bojan NS


raca

Mozes sa Pancica da presjeces dijagonalu ka Krcmaru, tako je i u planu da se u buduce dolazi na Krcmar jer planiraju da skinu zicaru a drugu nece postavljati.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Milos CTS

steta, bolje da stave neki cetvorosed jer je to jedna od najlepsih staza na Kopaoniku

raca

Koliko sam razumio nece biti stete, samo ce da naprave prolaz ka Krcmaru sa vrha Pancica, jer su valjda ta dva cetvorosjeda dovoljnog kapaciteta a po mom misljenju i jesu, rijetke su guzve na njima.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Bojan NS


raca

Ni meni nije jasno, mogli su ga napraviti jos prije par godina, dovoljno je da bager prodje i napravi neki puteljak. Izgleda je nekome u SS dvosjed na Krcmaru prirastao srcu, neka romantika ili sta vec, pa ga forsira.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

zburkos

Evo dosao sa Kopaonika, cetri dana vrhunskog skijanja.... Vrijeme ko iz bajke, ne treba trositi rijci ali iz godine u godinu postaje ozbiljan planinski centar. Staze perfektno sredjene, svake godine ensta novo, svidja mi se sada onaj Vucak kad ides na Karaman, ili sa Marinih Voda nema vise guranja.....
Najbolje staze po meni za skijanje su bile, Gvozdac, Ledenica, Krcmar(s' tim sto je stara zicara pa ides 25 minuta), nije radila juce ni danas, Duboka1, Duboka2, i Gobljea releje fenomenalno spremljene a nije bilo guzve. Ono sto mi se dopalo jeste mjerenje brzine na dubokoj crnoj malo prije medju stanic, pa smo se mi kao neka djeca milion puta spustali i gledali brzinu, i rekord mi je 72km/h. Druga sjajna stvar na Marinim vodama napravljena je na jednom djelu staza sa mjerenjem vremena prolaska kroz kapije, slalom voznaj dostupna za svakoga, po prvi put sam skijao kroz kapije i sjajn je osjecaj,  a dole vam na kraju pise vase vrijeme....Po prvi put sam isao i na Bijelu rijeku 2 odlicna staza, a kada smo se spustili do nje onda smo nastavili i do Bijele rijeke 1 tj. spustili smo se u Brzecu koja je od centra Kopaonika udaljena 17km, sa 1800metara na 1050...dogodine se an tom djelu gradi gondola umjesto starih dvosjeda....
Stvarno sve pohvale, i nazalost srce me boli kad vidte da i Jahorina ima potencijale a nema ljude na odgovornim mjestima i sada kako stvari stoje u tom organizacijonom smislu oko staza uredjenja obiljezavanja, vertikalnog transporta Jahorina zaostaje mnogo za Kopaonikom...
Slike uskoro....

raca

Aj priznaj koliko su te platili. Mijat se s tobom ne bi slozio.

Quote from: zburkos on 08 March, 2012, 22:42:11
Ono sto mi se dopalo jeste mjerenje brzine na dubokoj crnoj malo prije medju stanic, pa smo se mi kao neka djeca milion puta spustali i gledali brzinu, i rekord mi je 72km/h.

Ccc... rekoh vec ranije..

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

mijat