• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

KOP sezona 2011/12

Started by zburkos, 23 September, 2011, 22:40:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Nadamo se da ce neko od ljubitelja skijanja podeliti koju sliku sa danasnjeg skijanja na Kopu! :)

kron1010

Kako im zavidim  :-[ ......ako sve bude OK negdje polovinom 2 mjeseca dolazim tamo  anan

raca

Ovako, da podnesem izvjestaj. Ipak je radio samo Karaman Greben, medjutim topovi na sve strane rade noc i dan, na Pancicu sve sto nabace vjetar odnese, ali ostalo izgleda obecavajuce, ipak je prije 4,5 dana bio debeli plus.

Iako je radio samo KG, nije bila velika guzva, dan savrsen, suncan, idealna temperatura. Taman za pocetak sezone, zagrijavanje i poneki caj, kafica, rakijica i sve sto sleduje na planinskom suncu. Slika nemam, imam par videa, ako budemo mogao iz hotela da okacim neki postovacu ovde.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Big_DANE

Quote from: raca on 09 December, 2011, 21:13:31
Ovako, da podnesem izvjestaj. Ipak je radio samo Karaman Greben, medjutim topovi na sve strane rade noc i dan, na Pancicu sve sto nabace vjetar odnese, ali ostalo izgleda obecavajuce, ipak je prije 4,5 dana bio debeli plus.

Iako je radio samo KG, nije bila velika guzva, dan savrsen, suncan, idealna temperatura. Taman za pocetak sezone, zagrijavanje i poneki caj, kafica, rakijica i sve sto sleduje na planinskom suncu. Slika nemam, imam par videa, ako budemo mogao iz hotela da okacim neki postovacu ovde.

Hvala gosn Raca na ovom iscrpnom izvestaju! Opali koju sliku sutra ako mozes! ;)  Uzivaj za sve nas!  regge

p.s. umesto da se na Jahi uveliko skija .... kao na Kopu... pffff  3:( 3:(

zburkos

evo jedan snimak... na zalost nisam gore a sada cu postoviti i par slika sa zvanicnog sajta agencije....

http://vimeo.com/33440644

zburkos


kron1010

Pa nemojte tako da mi sad ovde izludimo naèisto......... ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hjjojjj gdje sam ja tu  3:(

raca

Danas je prilicno odjuzilo, i to od prosle noci je krenula da raste temperatura, sto od prirode sto od S(h)ankanja. Radio je opet samo KG, relativno veca guzva, flekava staza, mokar snijeg, nevjerovatno kako se sve promjeni za jedan dan.

Sto se tice S(h)ankanja, ovo sto je Zburkos okacio uopste nije nasminkano, ove godine TDI radio je sa tom zurkom privukao vise cura nego muskaraca, odnos je cini mi se 2:1 u korist cura, i to kakvih  :-*. Sinoc je bilo prilicno veselo svuda, nije bas Nova godina, ali je bilo dosta ljudi. Tako da, znam da vas interesuje samo skijanje i staze, ovo sam samo onako dodao :D
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e ako je 2:1 onda su ove dvije plavuse moje  anan

zburkos

Hare ove dvije dovodim na Jahorinu, da im pokazemo nase gostoprimstvo......... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

mozes ih i vise povesti  8)

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


Big_DANE