• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

apartman etno

Started by mato74, 15 December, 2011, 17:04:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mato74


Jancek

Uf, tega sem tudi jaz gledal, pa potem nisem vzel, sem raje vzel MPM,.. Super ponudba, lepi apartmaji, zelo zadovoljen bil, ker je 100m od smucisca ;D

skiDeki

Ja sam bio u etnu prosle godine, sve je ok, cisto ima prostora, toplo... vlasnik Sasa ok i korektan. Iznad picerije imas dva apartmana mali za cetiri osobe i veliki do osam osoba. Ja sam boravio u velikom apartmanu, u prizemlju imas kamin, kuhinju sa svim sto treba, dnevni boravak ima total free internet, kupatilo... na spratu imaju tri sobe jedna sa bracnim lezajem + dva singl lezaja i jos dve sobe sa bracnim krevetom, jedina moja zamerka je to sto je pretoplo, spavao sam sa poluotvorenim prozorom...

Toliko od mene!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

malta

Sve pohvale za apartman Etno i Sasu Mihica,necete pogrijesiti

md

Potvrðujem dva prethodna komentara!!!

Sve pohvale za "ETNO"
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

mato74

Nakon svih dobrih preporuka nije mi ostalo drugo nego rezervirati veliki apartman.
Sada samo pripremite puno snijega s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) i evo nas tu   anan krajem februara.

Nichifor


brera


roth1

mi smo bili prosle godine i bilo nam je super i naravno dolazimo i ove ,sve pohvale za Sasu i suprugu Samir
Mostar

millons