• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Mojmilo - Sarajevo

Started by dugokontov, 28 December, 2011, 14:59:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dugokontov


dugokontov


MilanP

Jel mi mozes objasniti tacno gde se to nalazi?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


dugokontov

a evo i na google maps

http://g.co/maps/hssk5

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jedna lijepa fotografija i ne tako losa staza novog skijalista u Sarajevu :D

BOJAN-BG

lepo nema sta,pogotovo za pocetnike iz sarajva nemoraju da grabe svaki dan na jahorinu i bjelasnicu dok nenauce

rale

Quote from: BOJAN-BG on 31 December, 2011, 20:04:45
lepo nema sta
SVIM FORUMASIMA;SVE NAJBOLJE U NOVOJ GODINI
                                RALE

vranex

zna li ko ima li ista jos od ovoga, radi li nocno tamo?

majasamaja

znam da navece budu upaljena svjetla na stazi ali iskreno da kazem ja bas i nisam vidjala skijase navece. S prozora vidim stazu, trenutno je mrak sto znaci da neradi sada. Pokusacu upratiti da li to uopste radi makar navece :)

vranex

Quote from: majasamaja on 07 March, 2012, 21:50:56
znam da navece budu upaljena svjetla na stazi ali iskreno da kazem ja bas i nisam vidjala skijase navece. S prozora vidim stazu, trenutno je mrak sto znaci da neradi sada. Pokusacu upratiti da li to uopste radi makar navece :)

svaka cast, ako sta vidis javni, mozda jedan dan da nocno ispucamo tamo, nesta cemo vec izmisliti da to bude zanimljivo :D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

majosamaja :D obecaj nam da ces se potrudit uslikati stazu iduce sezone i ako sam udaljen 15tak min. voznje nisam uspio otici raspitati se kako? sta? koliko? i uslikati desavanja bar preko dana da se malo aktivira ovaj proekat  anan

Iske

Quote from: harison on 30 December, 2011, 17:32:38
jedna lijepa fotografija i ne tako losa staza novog skijalista u Sarajevu :D

Zna li neko kakav je lift i da li ovo jos postoji u 2017oj i da li zna neko ima li vjestackog snijega, hvala unaprijed na odgovoru pusaA