Pozdrav Gost

Barikade na Jahorini!

• 36 Odgovora
  • 15418 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Barikade na Jahorini!
« u: 29 Prosinac, 2011, 12:06:15 »
Jutros su na Jahorini ispred trgovki vlasnici zapecacenih objekata postavili barikadu. Policija i specijala dosla i ocigledna razbila barikadu.
Ja sam sad sve obisao i sve je ocisceno.  Samo vevi od specijalne policije.

Kasnije vise informacija...

*

Simiki

• 160
Odg: Barikade na Jahorini!
« Odgovori #1 u: 29 Prosinac, 2011, 12:29:32 »
A zašto su iim zapečatili vikendice?

*

HeAd

• 4332
« Odgovori #2 u: 29 Prosinac, 2011, 12:40:24 »
sigurno im fali koji papirić  ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad žirafa neće biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

« Odgovori #3 u: 29 Prosinac, 2011, 12:57:31 »
sigurno im fali koji papirić  ideea:(

moja oklada je na dozvolu...  (:smijeh: (:smijeh:

*

looka

• 1266
« Odgovori #4 u: 29 Prosinac, 2011, 14:18:43 »
Ima li negdje spisak koje vikendice su u pitanju? Čuo sam da ih ima dosta...  3:(

*

malta

• **
  • 23
« Odgovori #5 u: 29 Prosinac, 2011, 14:20:30 »
Bruka i sramota za Jahorinu,opet pred udarnu sezonu ,mogli su to ranije rjesavati a ne sad

« Odgovori #6 u: 29 Prosinac, 2011, 14:22:32 »
sad najviše boli.... ;D
samo gasssss

*

malta

• **
  • 23
« Odgovori #7 u: 29 Prosinac, 2011, 14:30:12 »
http://www.palelive.com/component/fpss/track/174/L2phaG9yaW5hLW5vdm9zdGkvZ2xhcy1zcnBza2UtaW5zcGVrdG9yaS1taW5pcmFqdS1zZXpvbnUtbmEtamFob3Jpbmk=.html
to je od juce izjava

*

thief

• 129
  • jel tako, tako jeeeee
Re: Barikade na Jahorini!
« Odgovori #8 u: 29 Prosinac, 2011, 14:39:17 »
"- Nedopustivo je da se takve stvari rade sada kada je sezona već počela. Ovo je ravno skandalu bez presedana. Ovim se kvari opšta slika Jahorine i od ove turističke ljepotice, crvenim trakama koje se opasavaju oko privatnih objekata stvara slika minskog polja - rekla je "Glasu Srpske" predsjednice udruženja "Moja Jahorina" Branka Stanišić."

Pa dosta je bilo javasluka i uzimanja para od naroda, a da se ne plaća porez. Ako se misli investirati u Jahorinu onda treba svako da plati svoj dio kolača. Navikli su očigledno da trpaju samo u svoj džep e nemože više tako. Treba ih sve pozatvarati i onda prodati i dati poštenim da rade i zarade.  >:(

*

malta

• **
  • 23
« Odgovori #9 u: 29 Prosinac, 2011, 14:46:17 »
interesantno je da i republicka inspekcija nema pojma nista o akciji i ne znaju o cemu se radi.
to je trnovo i pale sukob garant

*

vranex

• 591
« Odgovori #10 u: 29 Prosinac, 2011, 14:54:39 »
Jasno da treba svi da placamo poreze jer ce i ono nas malo sto ih placa pokleknuti ako treba da izdrzavaju svu drzavu i placaju za sve.
Samo mi nije jasno, ove vikendice pretpostavljam se izdaju i vec su bukirane i vjerovatno i neki avansi uplaceni i ostalo. Sta ce biti sa ljudima koji ni krivi ni duzni ne mogu doci na svoj zasluzeni odmor? Da li postoji ta opasnost ili je nesta rijeseno u tom pogledu ?
A poslije je lako to oporezovati i kazniti, samo ne sada, ne 2 dana pred novu godinu!
Sto se tice ove akcije, bas sam juce dobio neke info iz dosta pouzdanih izvora, inspekcija je izgleda na svoju ruku to uradila i postoje neki licni interesi odredjenih inspektora iza svega ovoga..

*

malta

• **
  • 23
« Odgovori #11 u: 29 Prosinac, 2011, 14:59:32 »
Pa to je problem,naravno da treba platit porez i sve regularno biti,al ne radi se 2dana uoci nove godine i kao rade po nalogu republicke inspekcije koja nema pojma o cemu se radi,bruka je za turizam i opstu sliku Jahorine,a gosti su naravno ni krivi ni duzni,o  njima niko ne razmislja i onome sta ce oni dozivjeti na planini i kad ce opet doci

*

brera

• 7210
« Odgovori #12 u: 29 Prosinac, 2011, 15:00:50 »
  ??? ??? ??? ?????????????????

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #13 u: 29 Prosinac, 2011, 17:15:04 »
Znam da na Jahorini ima svega i svacega sto se tice (ne)legalnih objekata, ali postoji i ona "dogovor kucu gradi" samo sto je izgleda to izostalo >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

*

HeAd

• 4332
« Odgovori #14 u: 29 Prosinac, 2011, 17:16:48 »
srozavamo cijenu pa kad spadne na 100 000 eura kupicemo sve i onda cemo iz pocetka  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad žirafa neće biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4