• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 dvokrevetne sobe za vikend ili manja vijendica

Started by acixon, 08 January, 2012, 21:37:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

acixon

trebaju mi dve dvokrevetne sobe ili neka manja vikendica za cetvero,znaci za ovaj vikend 14-15 januar
daj te mi neke prijedloge kome da se obratim,telefone,ponude  :P

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: acixon on 08 January, 2012, 21:37:05
trebaju mi dve dvokrevetne sobe ili neka manja vikendica za cetvero,znaci za ovaj vikend 14-15 januar
daj te mi neke prijedloge kome da se obratim,telefone,ponude  :P

najlakse ti je nazoves ovaj broj... kazes sta zelis poslije par minuta te velika gospoda iz tema nazove i predlozi ti ono sto ima slobodno  :bravo::( usput napomenes da si clan VIPJAHORINE
065 414 413

pozivni +387

acixon


acixon

zvao nema nista slobodno,nema veze vraticu se u SA na spavanje pa ujutru opet  anan

acixon


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: acixon on 11 January, 2012, 10:36:43
nasao smjestaj ovde

http://www.facebook.com/pages/Jahorina-Vikendica-Jovic/159357220769484

utisci i poneka slikica u ponedeljak  ;)

hahahaah facebook postade i OGLAS odera sve zivo... bolji je od ebay-a  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

acixon

moras se snalazit ili spavat na snijegu a tonije nimalo pametno  ;D

acixon

znas li hare gdje ova vikendica? hocu li vise bordat ili pjesacit? 

ld3d

I ja sam  se dvoumio oko te vikendice i nisam otisao....
Hajde molim te javi kako ti se cini i napisi svoje dojmove.

Pozdrav....

acixon

hocu,ja sam isforsirao google maximalno i nisam uspio naci nista o njima
na slikama se cini ok,zvao sam i neka "teta" se javila i ona se cini ok
idemo u subotu pa cemo vidjet,jedna noc se moze izdrzati svugdje

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

budi sretan da si nasao bilo kakv smjestaj jer je sve krcato... do nje se moze doci na bordu pored kafica peggy..a mozes otici isto na bordu samo moras izaci na cestu i spustit se onom kraticom kroz sumu ka poljicama vidjet ces tragove upitaj nekoga ili prati dok skontas mirno je mjesto blizu je restoran internet,piceria etno gdje smo sinoc zacugali s mijatom i tamo ima internet, prodavnica ti je odma tu iznac tih drugih vikendica tu mozes naruciti hljeb da sutra ili ako poranis mozes uzeti bez rezervacije  ;D sve u svemu lijepa i da vam bude svima sretno skijanje  ole

acixon

hvala na detaljnom opisu  :bravo::(
ako naidjes u subotu navece tu bice sljive gratis

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: acixon on 12 January, 2012, 11:35:33
hvala na detaljnom opisu  :bravo::(
ako naidjes u subotu navece tu bice sljive gratis

ouuu to je jako lijepo :D pogotovo ako se negdje zavalimo u snijeg pa nek nas ratraci vade.... sinoc smo stukli loze, sljive, kruske da gori, pa onda brera poslao turu preko telefona iz slovenije u m&m pansijonu kod naseg slavise, kajsija...

acixon

evo ovako,bio sam u vikendici  Joviæ
ukratko sve je OK,vikendica je malo starija,baka rece da je napravljena 1978 i mislimda nakon toga nije baas mnogo renovirano
ali je cisto i toplo,baka vise nego prijatna i nevidljiva,vidio je samo kad smo stigli i kad smo odlazili,znaci nije bilo smetanja ili ajde ovo,nemoj ono niti ista slicno
50-ak metara pjesice pa na bord niz cestu pa precicom kroz sumu i eto te na poljicama,a kad se vracas sa staze pored peggy-ja i niz ulicu i skroz pred vikendicu dodjes
u principu ja sam zadovoljan i vrlo brzo cu ponovo gore opet kod bake Milice

acixon

ako koga interesuju slike nek javi pa cu postaviti