• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Josipoviæ, Tadiæ i predsjedni¹tvo BiH u febrauru na Jahorini

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:56:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG


brera

Ne mogu u isto vrijeme dva visoka gosta biti.... Izgledalo bi kao da se jedna dr¾ava forsira..... regge


vip-jahorina

opet se svodi na to da ce o Jahorini cuti ljudi na Balkanu i sire, koji nisu niti pomisljali da dodju na skijanje na Jahorinu.
A onda dodju na nas portal, pa onda na Jahorinu, pa onda se nacugamo i sirmo zajednicki reklamu.

A sta ce se politicari dogovoriti ....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da se hoce dogovorit da nam udjele za VIP PARTY slobodan prostor na Poljicama i struju...ostalo nek opet bude na nama

lola

dolazimo ja i predsjednik skupa u istom terminu haha...




bang

vrse se poslednje pripreme pred dolazak elite  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo kako sam dobio informaciju da su na putu ka Jahorini predsjednik Hrvatke i Srbije (Josipoviæ dolazi autom, Tadiæ avionom ) nadam se da ce neko biti gore pa uslikati kakvih noviteta mozda se i prosetaju stazama, a bogami mislim da nece propustiti koju voznju sestoguzom  ole ..... jos da napomenem put do Jahorine je maximalno cist tako da brera bez brige i sa ljetnim gumama mozes stici  :bravo::(



vip-jahorina

Nije bas opasnoj stanje, ali ima policije svugdje. Sad se gospoda voze ratracima, j upravo se vratili.
Upravo konferencija za stampu. Rtrs uzivo


vip-jahorina

Nas fotorgaf je bio na licu mjesta, pa par slika objavimo kasnije.