• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Josipoviæ, Tadiæ i predsjedni¹tvo BiH u febrauru na Jahorini

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:56:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

jako dobra reklama za Jahorinu...dosta novinara i TV kuca...bukvalno region bruji o Jahorini  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Upravo sam i ja to rekao, jahorina je danas u svim ustima! I sta se dogovorise, ostavimo razlicitim majmunima da pisu. A mi idemo i dalje na nasu Jahorinu  :bravo::(

acixon

stvarno sta dogovorise?
ili im je ovo bio izgovor da dodju dzabaka na JA i da se provozaju ratracima  (:smijeh:

salu na stranu ovo je extra reklama za jahorinu,juce i danas na svim programima se spominje i prikazuje jahorina

Big_DANE

Evo DNEVNIK RTS1 TADIC I JOSIPOVIC NA JAHORINI!!! BRUJI!!! :))

vip-jahorina

Haha, nas golf je zatrpan i ne moze dalje!!! Prvi put u istoriji vipa nismo mobilni!

Big_DANE

EVO GA SITUACIJA NA JAHORINI  ZAVEJANO temperatura -20 stepeni... haos.... ODGODILI ODLAZAK!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ko odgodio odlazak  :o :o ako si ti dane onda stvarno nisi OK znas sta ovaj snijeg znaci za bordere...  ludzatobom:(( puder brate PUDER

drm


Big_DANE

Quote from: harison on 03 February, 2012, 23:52:12
ko odgodio odlazak  :o :o ako si ti dane onda stvarno nisi OK znas sta ovaj snijeg znaci za bordere...  ludzatobom:(( puder brate PUDER

Ma ludaci jedni TADIC I JOSIPOVIC .... kamo srece da mogu doci sad...kRENO BIH ODMA!

drm


new

Koje mrak isprike imaju Ti politièari. Ka¾u novine, da im sigurnosne slu¾be ne daju da se vrate. Kad bi bar meni moja ¾ena koji puta povjerovala u takve stvari, uh, bilo bi dobro !! ideea:(