• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana>KOD STAROG MIJATA<

Started by skiDeki, 09 January, 2012, 19:13:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dale

Naravno Minjonèe,ovaj sneg vala treba zaliti!Jedno kuvano vino na ovu zimoæu, za ostale...?

BOJAN-BG


vip-jahorina

kod mene svaka igra, samo sipaj  (:smijeh:

opet nas se gomila skupila  ;D

187 gostiju, 50 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
vip-jahorina, Ivan-HR, BOJAN-BG, snjezana, HeAd, svesifre, loop, :D, dale, raca, acoma, minjon81, midwest, dr-gonzo, drm, radan, bataneoo, scofield, baneg, vigor, gbauer13, n_etf, Maka L., zoxbl5, gaucoronaldo, emirholokan889, usb, ko, Atomic GS 11, Bastioio, lukax, Juga90, bang, sumar, LadyBird, iggytod, dooki, priglavak, daki007, rale, dmarj, Paja, MiKuLa, gordon99, Jancek, neca, PeRhAn, DarkoN, suncan dan, droja

snjezana

jel to neki rekord...ili bar blizu??  :o

lola

Snje¾o oæe pasti koji vikend na Jahorini,mami te priznaj ovoliki snijeg anan

dale

Quote from: lola on 25 January, 2012, 23:11:59
Snje¾o oæe pasti koji vikend na Jahorini,mami te priznaj ovoliki snijeg anan
Lola, ne odgovara....veæ je u  anan

minjon81

Meni moze vino, a moze i dunja... ahahaha

minjon81

Imam ozbiljan problem  ludzatobom:(( sa koncengtracijom kada pada sneg  s:nij)....
Ne mogu nista da radim, samo pravim mahinacije kako da bezim na planinu  :-* :-* :-* :-[ :-[ :-[ :-X :-X :-X :-X :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(...
Dakle, trenutno imam ozbiljan problem!!!  :'(

DarkoN

kafa ce da rijesi sve probleme. znamo ko kuva najbolju kafu na forumu.  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


Quote from: minjon81 on 25 January, 2012, 23:29:00
Imam ozbiljan problem ludzatobom:(( sa koncengtracijom kada pada sneg s:nij)....
Ne mogu nista da radim, samo pravim mahinacije kako da bezim na planinu :-* :-* :-* :-[ :-[ :-[ :-X :-X :-X :-X :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(...
Dakle, trenutno imam ozbiljan problem!!! :'(

problem na koju ces planinu ili kako da radis  anan anan anan

minjon81

Ma kasno je za kafu  :P, a i Deki nije tu  ludzatobom:(( ...

Imam problem sto moooooram da radim Boki a nikako da se svrtim a dr je na koju planinu kad?  :-\

drm

Jedna tura od mene , sutra se radi, pozdrav .. sleep:(

BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 25 January, 2012, 23:36:26
Ma kasno je za kafu :P, a i Deki nije tu ludzatobom:(( ...

Imam problem sto moooooram da radim Boki a nikako da se svrtim a dr je na koju planinu kad? :-\

17.02 na jahorinu to smo vec dogovorili,kako ti se svidelo u francuskoj

minjon81

a ako ovi moji otkazu, ja idem ozbiljno sa vama  :-[
nesto mi danas pominju da vidimo i sl...

Francuska, mrak! Nemam ni reci ni slike koje opisuju taj odmor! Meni falilo drustvo!  3:(

BOJAN-BG

sta imaju da gledaju dan drzavnosti je 15.02 dosta ce ljudi spojiti sa tim vikendom skijanje bice ludilo,ma i ako neidu ides sa nama,ja sam odusevljen isto jedan dan smo skijali sve tri doline popadali smo