• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana>KOD STAROG MIJATA<

Started by skiDeki, 09 January, 2012, 19:13:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

bilo je prilicno hladno juce. na vrhu je bio leden vjetar, ali zato praca bez imalo vjetra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Quote from: mijat on 01 February, 2012, 10:49:49
u opciji je i kop za taj vikend  :o :o :o dvoumi&#185; se? sad si me razo&#232;arala  devil:(

sta god da napisem ne valja...  drugi mi namestaju dvojbe  ;D  hug:(

Quote from: brera on 01 February, 2012, 10:54:21
Jel se Deki ne&#185;to pita? ???

Naravno da se pita!  devil:(

Znacu ovih dana nadam se...

DarkoN

ako ti je lakse mi cemo odluciti za tebe. docices na jahorinu. eto vidis kako je to lako. mijat i brera se slazu samnom sigurno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Quote from: DarkoN on 01 February, 2012, 11:32:20
ako ti je lakse mi cemo odluciti za tebe. docices na jahorinu. eto vidis kako je to lako. mijat i brera se slazu samnom sigurno.

:bravo::( :bravo::( :bravo::( sla¾emo se

u poverenju darko, minjonèe nema prevoz, boki se ponudio ali je oklevala devil:( devil:( devil:(

DarkoN

ovo je bilo da niko drugi ne cuje   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


minjon81

Quote from: mijat on 01 February, 2012, 11:43:07
Quote from: DarkoN on 01 February, 2012, 11:32:20
ako ti je lakse mi cemo odluciti za tebe. docices na jahorinu. eto vidis kako je to lako. mijat i brera se slazu samnom sigurno.

:bravo::( :bravo::( :bravo::( sla&#190;emo se

u poverenju darko, minjon&#232;e nema prevoz, boki se ponudio ali je oklevala devil:( devil:( devil:(

ahahaha, sto sam ja uvek na tapetu?  hug:(

Minjonce ima auto ali ne bih kretala sama na Jahorinu iz mnogo razloga  ideea:(, a nadasve dosadno je  ;) ...
I nisam oklevala na Bokijev poziv, da se zna... Boki je imao prosirene ideje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Quote from: brera on 01 February, 2012, 12:26:11
Quote from: mijat on 01 February, 2012, 11:43:07
Quote from: DarkoN on 01 February, 2012, 11:32:20
ako ti je lakse mi cemo odluciti za tebe. docices na jahorinu. eto vidis kako je to lako. mijat i brera se slazu samnom sigurno.

:bravo::( :bravo::( :bravo::( sla&#190;emo se

u poverenju darko, minjon&#232;e nema prevoz, boki se ponudio ali je oklevala devil:( devil:( devil:(
Ako bi i&#185;li samo Minjon&#232;e i Deki no frks? Ako se doda - uklju&#232;i Boki big frks i via Koop?  ideea:( Jesam pravilno skontao? ???

sad vec mislim da imate misiju...  ideea:(

DarkoN

povedes neke drugarice sa sobom i rijesen problem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ja mislim da posle svega ovog nema svrhe da ne dodjes??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Quote from: DarkoN on 01 February, 2012, 12:41:18
povedes neke drugarice sa sobom i rijesen problem.

Ma tu i jeste problem, drugarice su za Kopaonik... Blize je itd.  :-\

Quote from: skiDeki on 01 February, 2012, 12:44:25
Ja mislim da posle svega ovog nema svrhe da ne dodjes??

Ja Deki mislim i da bez ovoga je steta da ne dodjem...  ;D

DarkoN

pokazi ti drugaricama sliku za kalendar od prosle godine. mislim da ce promijeniti misljenje odmah.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


skiDeki

Tako je Lola, znaci Minjonce pocni vec da se organizujes ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 01 February, 2012, 16:49:54
Tako je Lola, znaci Minjonce pocni vec da se organizujes ::)
i povedi neku finu drugaricu  ::)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...