• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana>KOD STAROG MIJATA<

Started by skiDeki, 09 January, 2012, 19:13:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Dobro jutro, taman resim da malo odspavam, kad telefon 100 puta zvoni i naravno nista od spavanja.. >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro jutro. ja cu ednu rakijicu da se razbudim. drago mi je sto je brera stigao dobro do ja. izvuceni su i kosarkasi hemofarma. stanje se polako normalizuje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Hare je prespavao u hotelu, kakva je situacija u Sa??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 05 February, 2012, 10:25:21
Hare je prespavao u hotelu, kakva je situacija u Sa??
danas sam prosao kroz grad. situacija je puno bolja nego juce. danas trolejbusi voze. stanje se normalizuje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

vi ste jos i dobri sa metar i kusur snega drugi dan se sve normalizuje u beogradu ni treci dan nemogu da rasciste 30cm snega

HeAd

Sta reci...Ja danas setnja na Sehitluke (brdo pored Banja Luke) pa na ustipke kod pastira...-10C i pola metra snijega...sve u svemu dan kao da sam na Jahorini  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

serzinjo

Quote from: HeAd on 05 February, 2012, 16:14:20
Sta reci...Ja danas setnja na Sehitluke (brdo pored Banja Luke) pa na ustipke kod pastira...-10C i pola metra snijega...sve u svemu dan kao da sam na Jahorini  ;D
Al' zamalo... (:smijeh:

mijat

Quote from: HeAd on 05 February, 2012, 16:14:20
Sta reci...Ja danas setnja na Sehitluke (brdo pored Banja Luke) pa na ustipke kod pastira...-10C i pola metra snijega...sve u svemu dan kao da sam na Jahorini  ;D

jel moguæe da nisi na jahi  :o da nisu i tebi uzeli sezonsku  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

Mijate ja idem samo kad zice rade  ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

idemo ervic@ i ja u grad praviti mega grudvanje  :bravo::( :bravo::( :bravo::( ima da povaljujemo ljude u metar i pol snijega mi smo se naoruzali skafanderima..... zapo nam je velik ima se moze se  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat

vas dvoje mora da ste veæ povukli mulja  ;D ;D ;D

adrenalinbn

Mijate, moze jedno pice od mene posto sam ja novi kolac

mijat


adrenalinbn

meni jednu domacu krusku za sretna pocetka