• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana>KOD STAROG MIJATA<

Started by skiDeki, 09 January, 2012, 19:13:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dzoninho

Ljudi, dolazim prvi put na Jahorinu, mozete li preporuciti neku dobru kafanu ili diskoteku gde je dobar provod i gde moze da se nadje i nesto zensko? :) Ako nema toga, mozda neko zna vredi li silaziti do Sarajeva po tom pitanju :)

DarkoN

Quote from: dzoninho on 13 February, 2012, 23:29:29
Ljudi, dolazim prvi put na Jahorinu, mozete li preporuciti neku dobru kafanu ili diskoteku gde je dobar provod i gde moze da se nadje i nesto zensko? :) Ako nema toga, mozda neko zna vredi li silaziti do Sarajeva po tom pitanju :)
termag koliba, snjezna kraljica, royal.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dzoninho

Quote from: DarkoN on 13 February, 2012, 23:36:34
Quote from: dzoninho on 13 February, 2012, 23:29:29
Ljudi, dolazim prvi put na Jahorinu, mozete li preporuciti neku dobru kafanu ili diskoteku gde je dobar provod i gde moze da se nadje i nesto zensko? :) Ako nema toga, mozda neko zna vredi li silaziti do Sarajeva po tom pitanju :)
termag koliba, snjezna kraljica, royal.

Hvala druze, necemo preskociti ni jedno :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

a i do Sarajeva ti nije lose u klub the basement SRIJEDOM ladies night cure besplatan ulaz pice besplatno..muski 5€ ulaz plus konzumacija jedno pice na kartu, ostalo od 2€ (4KM) do XX€ ...ako si mozak safatas koju curu i nek ti ide po pice   devil:( ...za dalje javi se putem privatne poruke a imas negdje i moj broj pa nazovi da te uputim  (:smijeh:

borisBP

Dobro jutro. Nesto kratko za jutro.

mijat


looka


skiDeki

Dobro jutro, klasika....

Mislim da Mijat  putuje danas popodne anan
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

Quote from: skiDeki on 14 February, 2012, 08:01:41
Svrati na rakiju ideea:( ideea:(

sutra te èekam na stazi, pljoska æe biti puna  :P veæ me fata nervoza tako da palim auto i kreæem, nema stajanja  regge

looka

Ja sti¾em u subotu ujutru pa æu se javiti da se naðemo.  ;D Nemojte sve da popijete do tad!  devil:(

DarkoN

i ja cu nesto kratko pa da krecem. ovakav dan se ne propusta.  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja cu nesto dugo i da hoce ove iz Sarajevske zime snijeg zatrpati  :P vec sad moram na posao i ostajem citav dan  3:( 3:( 3:( sreca pa ove kamere necu moci gledati  (:smijeh: (:smijeh:

minjon81