• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana>KOD STAROG MIJATA<

Started by skiDeki, 09 January, 2012, 19:13:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Hahahahahah....tOOoOotaLni haos!!!!

Evo par slika sa Otvaranja snowboard parka na Fruskoj Gori > BRANKOVAC < 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150605281062210.402039.130885507209&type=3

minjon81


otrov

share it with friend or two

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


BOJAN-BG

oko 9 bi trebli stici ako bude sve po planu

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja se prvo javim Davoru imamo neki fazon pa da probam odraditi na poslu kako bi uspio doci za party a i bordati jedan dan sa grupom forumasa  ideea:(


DarkoN

ne zajebava se, vec smo vozili skupa. brera, hare i ja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor


otrov

zaharije gdje si ti u svemu ovom? vidim te na listi ali si spominjao neku frku! KlajneR popicu sa vama dvojicom na stazi u subotu tako da ako se desi ono sto mi je VIP danas rekao kao mogucnost manje boli :)
share it with friend or two


otrov

neces znaci ni iz royla moci ustati .. docu ja po tebe u 9 am u subotu da ti pomognem da ustanes .. ponesi skije sa sobom navece
share it with friend or two

BOJAN-BG

ja se borim sa kicmom od ponedeljka i samo pojacavam diklofen i polako je danas pocelo da popusta

Nichifor

Quote from: otrov on 16 February, 2012, 23:58:57
neces znaci ni iz royla moci ustati .. docu ja po tebe u 9 am u subotu da ti pomognem da ustanes .. ponesi skije sa sobom navece

ja se izvinjavam, ne razumem se dobro u ovaj ruski, da li "am" znaèi After Midnight? hvala na razumevanju