• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party-Dernek 2012

Started by mijat, 14 January, 2012, 21:11:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ajmo ljudi prijave da li dolazite.... treba rezervisati meso  (:smijeh: (:smijeh: ko nije upoznat potrebno je samo doci BESPLATNO JE, a po mogucnosti ponesite koje pivo ili jos bolje domacu rakiju... mada uglavnom nam je cilj da se dobro druzimo i da svake sezone noc VIP PARTY-a ne zaboravimo  :bravo::(








Kako krenemo sa upoznavanjem i dobrom pripremom stomaka za partijanje do zore onda se krece kod Raleta u ROYAL


otrov

Ja imam ulaznicu tako da bih trebao doci. Zute je boje i jako je dobra :)
share it with friend or two

DarkoN

ja nisam siguran da li cu da dodjem   devil:( devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dale


mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dale

Mijate,ja stvarno ne znam boljeg police:( za èuvanje alkohola! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

minjon81


mijat


minjon81

Hocu Mijate rado, ali ne znam gde da ih okacim? nemamo rubriku Francuska a ja ili ne umem ili ne mogu da otvorim novu temu... Gde da ih postavim?

skiDeki

Slobodno otvori temu i kaci :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

Evo, otvorena je posebna rubrika o svim dernecima koje smo pravili, da bi svi imali na jednom mestu sve informacije ;D

Znaci predlozen termin za ovogodisnju festu je 18.02.2012. godine, sad na nama je da se dogovorimo i da se uklopimo da nas dodje sto vise, zato pisite, pitajte sta vas interesuje, zelja nam je da se skupimo u sto vecem broju, kako bi oborili proslogodisnji rekord ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Alexres86

bas mi je krivo sto mi 18 odlazimo ali ekstra provod vam zelim!!!!Bice super fotke predpostavljam!!!

skiDeki

Pa produzite jos jedan dan, pa u nedelju lagano kuci, puni utisaka ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...