• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party-Dernek 2012

Started by mijat, 14 January, 2012, 21:11:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


lola


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

18. bi mogla biti ludnica, kako su mi javili od 17.februara gore je breina grupa njih 10-tak (ali nema brere mozda nesto izfolira pa naleti na koji dan  (:smijeh: )

Big_DANE


mijat

u opticaju su dva datuma: 17 ili 18 februar kako je i vip najavio u emisiji "s jahorine s ljubavlju"

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pa dobro 17. priprema, valja cistit snijeg po ovom suncu, pripremiti okolo svega pa ko je raspolozen nek naleti ima i za njega lopata....... moramo uhvatiti vipa kako bi se dogovorili cip-cap gdje i kako ili ostaje ono standardno mjesto

skiDeki

Ja dolazim sa Bokijem u paketu plus jos neko
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

Quote from: skiDeki on 15 January, 2012, 12:32:48
Ja dolazim sa Bokijem u paketu plus jos neko

ovako treba  ;), ko je siguran neka ostavi post da se zna

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Alexres86

A bolje 17...18tog vec idemo...! Ipak ljudi uglavnom dolaz l:k)e i odlaze subotama...
;)

zoxbl5

Zar se nije moglo nesto iskombinovati za vikend???
Vecina nas radi!!!
U svakom slucaju lijep provod svima.
A ja sam sa familiom krajem januara pa cu pokusati napraviti koju sliku....POZZZ

Bojan NS


skiDeki

Boki, zar se ne bi trebao vratiti do tad??
evo jedne slike sa proslogodisnjeg derneka..


...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ovo je od prosle godine. ove godine ce biti jos bolje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

BOKI ako bude tako...ima da te zovemo preko skypa hahahah  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: dodaj me: Harison007