Pozdrav Gost

S Jahoine s ljubavlju

• 30 Odgovora
  • 17850 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

S Jahoine s ljubavlju
« u: 14 Siječanj, 2012, 21:38:29 »
sutra na RTRS-u 9-11 (oko 10-10.30) u emisiji "S JAHORINE S LJUBAVLJU" malo cemo pricati o VIP Jahorini. Gost: JA  cr:)

Odg: S Jahoine s ljubavlju
« Odgovori #1 u: 14 Siječanj, 2012, 23:52:23 »
hahahahahah eki to lijepo lijepo ocekujemo neke pohvale forumasima  :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #2 u: 15 Siječanj, 2012, 02:44:06 »
VALJDA CU USTATI DO TADA ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

« Odgovori #3 u: 15 Siječanj, 2012, 10:39:31 »
Odlicno si odradio posao :D mogao bi biti voditelj imas taj glas..... kako sam primjetio pocupali su ti obrve napickali te da valja haha zezam se  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

*

borisBP

• 1284
« Odgovori #4 u: 15 Siječanj, 2012, 10:40:35 »
Ima li neki link da vidimo???

*

mijat

• 6711
« Odgovori #5 u: 15 Siječanj, 2012, 10:45:57 »
kratko i jasno  :bravo::( :bravo::( :bravo::( nešto ti je stomak porastao ili je duks suviše streč  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

« Odgovori #6 u: 15 Siječanj, 2012, 10:50:11 »
kratko i jasno  :bravo::( :bravo::( :bravo::( nešto ti je stomak porastao ili je duks suviše streč  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

hahahhaahaahaaaah tako ti je kad si skijas moras biti izbacen ka naprijed  devil:( devil:(

« Odgovori #7 u: 15 Siječanj, 2012, 10:59:47 »
Ocete li vas dvojica da vas na najotvorenijim portalu na ovim prostorima banujem sa nasljednim karakterom ;D

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #8 u: 15 Siječanj, 2012, 11:25:22 »
Ja zakasnio >:(

« Odgovori #9 u: 15 Siječanj, 2012, 11:40:28 »
Ja zakasnio >:(

pa gdje da zakasnis ja ocamio cekajuci sve neke sporedne teme tamo vamo jedva docekah VIP JAHORINU

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #10 u: 15 Siječanj, 2012, 12:08:37 »
Skidaj hakeru

*

BL

• 678
« Odgovori #11 u: 15 Siječanj, 2012, 13:29:20 »
Koncept emisije je dobar i za svaku pohvalu al' ih šupa realizacija. Bilo bi dobro da ne pričaju samo kako je sve super, super, efekat je obrnut. Uvijek pohvaliti što je dobro i kritikovati loše pa se možda nešto i popravi. A oni samo hvale. Svaka čast novinarki na stazama, ona je jedina, koliko sam upratio, govorila i o tome šta bi trebalo popraviti.       

« Odgovori #12 u: 15 Siječanj, 2012, 13:38:40 »
ja jutros nisam gledao emisiju, tako da ne znam o cemu su pricali. U svakom slucaju, mi ovdje na forumu znamo sve nedostatke i mane, ali kartaer emisje je zabavni, a ne kriticki. Cilj je razonoda uz pozitivnu reklamu. Jahorina je dobila sa ovom emisijom puno, i znam da imamo neuporedivo vise gostiju iz BiH za razliku od proslih godina.

A ko zeli kritiku, moze ovdje, ovo se cita i u RTRS-u i u vladi i u opstinama, policiji ....

*

BL

• 678
« Odgovori #13 u: 15 Siječanj, 2012, 14:28:43 »
I ja sam saglasan da je krajnji efekat ove emisijie pozitivan. Ali jedva, rekao bih. Kroz iglene uši. Dva sata na javnoj televiziji u odlicnom vikend terminu kada veliki broj ljudi gleda TV i pije jutarnju kafu je kapital koji se može bolje iskoristiti. U tom slučaju bi Jahorina kao turistička destinacija imala mnogo više koristi.
INače, vadi ih ženski dio redakcije.   

*

BL

• 678
« Odgovori #14 u: 22 Siječanj, 2012, 12:53:26 »
I danas sam odgledao jedan dio emisije "S Jahorine s ljubavlju". Mislim da su bili bolji nego prošle nedjelje, barem ono što sam ja vidio. Brži, sadržajniji. Možda zato je jer je bilo manje Ćorsovića a više Jahorine, ne znam.
Inače, bilo je interesantno vidjeti kako o Jahorini govori urednik emisije SAT sa RTS-a, Alvirović. Nema samo hvaljenja nego se spomene i ono što ne valja pa cijela stvar zvuči relevatnije, ozbiljinije. Znam da mnogi nisu skloni Alviroviću ali je ovog puta pokazao kako profesionalci gledaju na posao. U jednoj od narednih njegovih emisija (SAT na RTS-u), mozda vec danas, tema će biti Jahaorina i kako izgleda put Bg - Jah u ovim uslovima. Vrijedi pogledati.