• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

S Jahoine s ljubavlju

Started by vip-jahorina, 14 January, 2012, 21:38:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

sutra na RTRS-u 9-11 (oko 10-10.30) u emisiji "S JAHORINE S LJUBAVLJU" malo cemo pricati o VIP Jahorini. Gost: JA  cr:)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahahah eki to lijepo lijepo ocekujemo neke pohvale forumasima  :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Odlicno si odradio posao :D mogao bi biti voditelj imas taj glas..... kako sam primjetio pocupali su ti obrve napickali te da valja haha zezam se  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

borisBP

Ima li neki link da vidimo???

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


vip-jahorina

Ocete li vas dvojica da vas na najotvorenijim portalu na ovim prostorima banujem sa nasljednim karakterom ;D

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 15 January, 2012, 11:25:22
Ja zakasnio >:(

pa gdje da zakasnis ja ocamio cekajuci sve neke sporedne teme tamo vamo jedva docekah VIP JAHORINU

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BL


vip-jahorina

ja jutros nisam gledao emisiju, tako da ne znam o cemu su pricali. U svakom slucaju, mi ovdje na forumu znamo sve nedostatke i mane, ali kartaer emisje je zabavni, a ne kriticki. Cilj je razonoda uz pozitivnu reklamu. Jahorina je dobila sa ovom emisijom puno, i znam da imamo neuporedivo vise gostiju iz BiH za razliku od proslih godina.

A ko zeli kritiku, moze ovdje, ovo se cita i u RTRS-u i u vladi i u opstinama, policiji ....

BL


BL