• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gdje za vikend?

Started by Charlene, 18 January, 2012, 20:04:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Charlene

Prije svega se izvinjavam ako ima slicna tema ili ako je promasen dio foruma..
Za vikend bi sa drustvom negdje na planinu, konkretnije knjiga je pala na dva slova..Bjelasnica ili Jahorina..Prvobitno je u opciji bio i Vlasic, ali nam ta ruta ne odgovara..
Uglavnom drustvo je vise zainteresovano za popratne sadrzaje, a ne za skijanje(mada bi i to mozda probali, ili u najmanju ruku sankanje). :bravo::(
Bjelasnica po tom pitanju otpada cini mi se odmah, jer nije uopste za amatere. Jahorina mi izgleda malo pitomije.
Mene interesuje priroda, ambijent, i tako te stvari.. Pa eto, svaki savjet i prijedlog je dobrodosao.
Hvala, pozdrav.

midwest


Filipino


skiDeki

Ako vec niste bili na Jahorini ne razmisljajte vec dodjite, jer da ste bili ranije, sad sigurno ne bi razmisljali hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sve sto mogu reci.... pravac na Jahorinu i vaseg gazdu vikendice ili hotela priupitajte da vam pokaze kafice za dernecenje  :bravo::(..

Charlene

Nisam bio.
Na Bjelasnici sam boravio nedavno, ali to je bila neka jesenjska varijanta. OK, znaci Jahorina je. 8)

mijat


Charlene

Nema tog ko je mene napio. :P
Sifra: Antialkoholicar. ;D

mijat


Charlene

Kola ce biti knap, nosimo u gepeku.