• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pansion Gora iskustva, lokacija?

Started by bogunmil, 26 January, 2012, 15:00:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bogunmil

Trebao bih ici u pansion gora, moze li mi ko reci kakav je smestaj, ima li parking i koliko je od staze...takodje kakav je prilaz? gledao sam na nekoj mapi izgleda mi daleko od staze ... ima li iko nekakvih informacija? hvala punooo :)

prvi put treba da idem na jahorinu pa bi mi koristila bilo kakva preporuka ili savet :)

vip-jahorina

Gora, apsolutno novi objekat, bio sam i vidio, vrhunski napravljen. Iz daleka se vidi da covjek nije stedio. Poznavajuci kuhara, znam da ce hrana biti vrhunska (covjek je stavio na noge Rajska Vrata). Kuca je direktno na stazi. Ali kako nisi bio na Jahorini, onda je to malo teze objansiti.
U savkom slucaju, sa platoa Poljica (ulaz u Jahorinu i start zica), uzbrdo ide ka naselju Sator, gdje su smjestene manje vise sve vikednice. Naselje je u principu uz stazu,a li je odvodjeno jednim redom sume od same staze. Kad se popnes na vrh naselje,
si dosao i na pola staze, i tu je Parking. Tu zavrsava lift (tanjiraca). PRedjes preko staze i imas sa desne strane par Vikendica. JEdna od njih e Gora. U principu, izadjes ispred kuce, stavis skije i na stazi si. Ta i nazad.

Mijate, ti si bio sad dvije kuce ispred Gore, pa mozes covjeku svoje dojmove ostaviti.



vip-jahorina

Pedja ima onaj 4tockas !! Ne brini za prevoz stvari.

bogunmil

ok extra...hvala puno na informacijama... vidimo se 20og februara :) pakujem devojcicu u auto i eto meeee :)

smucio mi se kop...smaraju me oni lopatari sto traze po 200 din za parking mesto na kom sitne sneg iako nije padao 20 dana... neljubaznost i pretrpanost, osecam se ko da skijam kroz knez mihajlovu... treba mi bre divljina, na kop se preselio ceo beograd... necu vise tamo bordom krociti...

sad cemo da vidimo koliko ce jahorina da mi se svidi...pa do godine ako bude srece eto me na mesec dana... :)

20og peta, pun gas...i polako  anan

vip-jahorina

Nemoj zaboraviti izvjestaj kad se vratis  cr:)



bogunmil

eee stvarno...ne bi bilo lose da mi neko pokaze staze i puteve koji povezuju staze... castim kuvanim vinom dok se ne napijemo  ;D

DekiDeki

I meni je ta gora skroz interesantna.
Da li bi mogla informacija, postoji li WiFi u tom objektu?
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo i na filmicu ima cetvorotockas ispred P. GORA 02:14minuta skontat ces malo je ubrzano. Cim stignes do velikog parkinga koji se ovdje ne placa samo nadji dobro slobodno mjesto i prati unazad video   (:smijeh: evo ga film
http://www.youtube.com/watch?v=Dp-k1GvyF4Y&list=UUpe_V8anD6E2RIdwRWrfdCg&index=2&feature=plcp

P.S.
Negdje sam na digitalcu imao sliku ali vjerovatno sam obrisao kad sam bio pod gasom (rakijom)
Evo i karta kuda trebas ici... ispred vrata ti se nalazi put sa rasvjetom s njim mozes doci na drugi dio planine za nekih 20min hoda uglavnom snaci ces se. Odlicno ce ti posluziti ako na Poljicama ne radi lift samo se provozas do ostalih liftova


Sta ima sta nema ocekujemo u izvjestaju od Bogunmila potrudi se zapisati svasta nesto, pa da ostalim clanovima foruma proslijedis te da budu informisani kakvo je stanje

bogunmil

Quote from: harison on 26 January, 2012, 16:20:58
Evo i na filmicu ima cetvorotockas ispred P. GORA 02:14minuta skontat ces malo je ubrzano. Cim stignes do velikog parkinga koji se ovdje ne placa samo nadji dobro slobodno mjesto i prati unazad video   (:smijeh: evo ga film
http://www.youtube.com/watch?v=Dp-k1GvyF4Y&list=UUpe_V8anD6E2RIdwRWrfdCg&index=2&feature=plcp

ahhhh vrh videoooo...jbt ne mogu dockati da dodjiem... sad bih seo u auto...!!!
hvala na informacijama...
dobijate pun izvestaj kada se vratim ;) i jebesh wifi.. ne treba ti to toliko kad si na odmoru...i mobilni kad bih ostavio kod kuce bio bih najsrecniji... ODMOR!!! odsecen od sveta, samo ja, planina, priroda i sneg!!! :)))

ejj treba mi i telefon gorske sluzbe spasavanja.. just in case... to je prvo sto uzmem kad idem na planinu ...  (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


70.sanjaj

da li neko ima informaciju da li u pansionu Gora ima u sobama TV isli bi posto ga svi hvalite :bravo::(