• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Prevoz Sarajevo-Jahorina-Sarajevo

Started by MilanP, 27 January, 2012, 13:25:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MilanP

Pozzs svima.
Zanima me da li neko zna saobraca li jos autobus na liniji Sarajevo-Jahorina-Sarajevo.

Hvala svima unapred!

MilanP


vip-jahorina

hehe, svi su danas na putu za jahorinu! pozovi direktno termag. oni su bili u organizaciji ovoga.

MilanP

U termagu kazu: Nema vise ;D ;D ;D
Jel zna neko da li postoji koji privatnik koji vozi minibusom ili nesto slicno.

P.S ne treba meni, sutra sam svakako na JA ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

trenutno prevoz autobusa iz Sarajeva, Pala do Jahorine nema, sem taxi vozila koji kostaju Pale-Jahorina 15€ ili 30KM (do Pala mozete dodji autobusom iz Lukavice koji kosta 4KM u jednom smjeru redovna je linija svakih sat vremena tamo-vamo)...a ako neko zeli privatni prevoz mora vas biti 7-8 kako bi privatnik prihvatio da vas odveze....

Deni


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

prevoz je bio za 10 taman mali bus, da su pametni nastavili bi privatno samo bez reklame za holiday market ludzatobom:(( ovo je do sad najbolji raspored voznji sto se mogao napraviti sve pohvale i od mene

Deni


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Deni


juhuu

Kakvo je stanje sa prevozom ove godine, znam da ima organizovano do 20.1.
Sta poslije toga?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: juhuu on 16 January, 2013, 23:28:05
Kakvo je stanje sa prevozom ove godine, znam da ima organizovano do 20.1.
Sta poslije toga?


bus lukavica-Pale karta oko 4KM i onda stopaj do Jahorine ima raje pokupit ce te ako si sam...za termine autobusa se raspitaj preko tel. autobuske stanice Lukavica ili Pale

Korisnik

Quote from: harison on 18 January, 2013, 19:13:33
Quote from: juhuu on 16 January, 2013, 23:28:05
Kakvo je stanje sa prevozom ove godine, znam da ima organizovano do 20.1.
Sta poslije toga?


bus lukavica-Pale karta oko 4KM i onda stopaj do Jahorine ima raje pokupit ce te ako si sam...za termine autobusa se raspitaj preko tel. autobuske stanice Lukavica ili Pale

Imas i sa Pala, neki tica bus, evo linka, ako je reklama skinite.

http://www.palelive.com/jahorina/ptica-bus-pale-jahorina-jahorina-pale

zburkos

Ja kakav smo mi narod i zemlja imas grad od pola miliona stanovnika i imas i Pale i da tokom sezone nemas neki ski bus koji bi prevozio skijase pa to je za nevjerovati....:)
Da imam kombi ako ne bi napravio kampanju po inernetu i vozio narod svakog dana po cijeni autobuske karte namlatio bih se para, moze ovo i kolima da se radi....
Ja gledam po Cacku, Kragujevcu, Kraljevu imaju lokalni taksiji koji umjesto autobusa voze po cijeni autobuske karte izmedju ovih gradova i kad skupi troje cetvoro krece...:))
Pa i na Kopaoniku je vikend naselje udaljeno od skijalista 5km, i toliko ima onih lokalnih taksi vozila i kombija da ljudi rade i ubiajju se od posla...

Peglas

Quote from: zburkos on 18 January, 2013, 22:16:14
Ja kakav smo mi narod i zemlja imas grad od pola miliona stanovnika i imas i Pale i da tokom sezone nemas neki ski bus koji bi prevozio skijase pa to je za nevjerovati....:)
Da imam kombi ako ne bi napravio kampanju po inernetu i vozio narod svakog dana po cijeni autobuske karte namlatio bih se para, moze ovo i kolima da se radi....
Тo mi uvijek padne na pamet kad vidim da neko tra¾i prevoz Sarajevo-Jahorina.  (head) A majko mila... Ma neka se d¾abe "gdje poèinje Bosna, tu prestaje logika". :X
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...