• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TADIÆ i JOSIPOVIÆ odsjeèeni od svijeta

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 February, 2012, 21:16:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Filipino

nece im vise Jahorina ni ljeti pasti napamet  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

suss

oæete vi to odtrpat do sutra???  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: da ne kreæem ðabe na toliki put  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

slutile su glavesine potop od snega danas,oce oni da se voze ratracima sad nek spavaju jos koji dan u termagu

vip-jahorina

E sad su me pozvali i rekli da sklanjaju lavinu. Dosle su masine... Nadaju se da ce uskoro i to otkloniti...

kron1010

Treba poslati ratrake i  gurnuti "gospodu " off road ! ha ha ha

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

cim se situacija popravi vip ce nam uslikati kakvo je stanje. Vidim da mnoge interesuje, a i zabrinuti su nam kako li ce sutra stici na Jahorinu   ;D . Vipe do sutra ocekujemo tvoj izvjestaj i koju slikicu ;)

BoleBl

ViP, ViP, ViP, ViP, ViP, ViP, ViP, ViP, ViP....... 'ajd neke info o stanju puta, u 4h iz BL krecemo gore!  ole
op, op, op, op.....

vip-jahorina

Samo hrabro, ja sam jutros u 3 vozio preko Knezeva i Vlasica po nametima i evo me vamo. Mi smo tu da vas spasavamo

vip-jahorina

Gospoda predsjednici mogu kucama, ali ipak ostaju sa nama veceras!
Put je prohodan, sve moguce masine trenutno ciste put ka Jahorini.

acixon

neka ih onda gore jos koji dan bice put cistiji  (:smijeh:
ne boj se ne bi za nas obicne smrtnike tako brzo reagovali

Blitzz

fotosi su mrak  ole ole ole ole ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( devil:( politièari lopate u ruke  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Blizzard

vip-jahorina

Ljudi, ovo vise nije zajebancija.
Sad mi prijatelj koji je maloprije krenuo ka Palama opet se vraca. Lavina opet zatrpa sve. Jedan auto je sad poklopljen. Ide sad nasa ekipa dole da pomaze...

drm


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

al je luda i zanimljiva noc na Jahorini  ludzatobom:((  ludzatobom:(( ludzatobom:((  kakve bi sad filmice snimio to je show  ideea:( a sreca VIP nam je gore pa sta god se desi tu je da slika nikuda bez 0,5l rakije ako se zaglavis grijanje je tu bez brige  ideea:(

ko nije vidio evo ga VIPOV kratki filmic LAVINE: samo kliknite
http://www.youtube.com/watch?v=AQL_2SwMQZs&feature=youtube_gdata_player

vip-jahorina

Mi smo poslali 5 nasih momaka da spasavaju po planini, ja spasavam trenutno po royalu