• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pohvala VIP timu

Started by jo¹ko, 06 February, 2012, 11:03:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jo¹ko


baja

HVALA NA OVAKVIM LIJEPIM RIJECIMA..DRAGO MI JE DA STE BILI ZADOVOLJNI USLUGOM SKI SKOLE VIP STO NAM JE NA PRVOM MJESTU ,,GOST PA SVE OSTALO,,STO SU DJECA PROSKIJALA KAKO TEBA I DA STE DOSLI KUCI ZIVI I ZDRAVI..POZDRAVLJAMO VAS PUNO NAROCITO MALE SKIJASE VIDIMO SE DOGODINE,,pozzzzzzzz

Bojan Bjelica

Prije svega bih zelio da se zahvalim na ovakvim rijecima i da vas toplo pozdravim sa hladne olimpijske kraljice. Istina, imali ste srecu sto se tice snijega, to je definitivno simbol ove sezone. Sto se tice oznaka, bilo bi dobro uraditi neke table za oznake tezine staza kao i malo jasnije putokaze. Jako dobar prijedlog, ja ga podrzavam u potpunosti. Roko je bio veliki borac i sto je najvaznije imao je veliku zelju i zainteresovanost za rad sto je jako vazno, posebno u tom uzrastu.  Ostvarili smo super napredak za kratko vrijeme i nadam se da cemo imati priliku jos vise da se usavrsavamo iduce godine. Sve sto vam zatreba vezano za Jahorinu mozete da se obratite na moj e-mail ili direktno na moj broj. Hvala vam jos jednom, sve vas pozdravljam, posebno mog malog drugara Roka i saljem mu jedan pozdrav kacigom (on ce sam to da shvati) :)


jo¹ko


skipro


vip-jahorina

 :))    :))  :))
Vezano za Lance: godinama upozoravamo, nazalost policija je nemocna po oovm pitanju  police:(
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=208.0

Kao i jos par tema ....