• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na putevima

Started by dea, 13 February, 2012, 18:21:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dea


dea


dea

I onda dalje...

1. Put Sarajevo - Pale
2. Put Pale - Jahorina
3. Put u ©atoru - èisti se ali je jako uzak i ima neravnina. Bez lanaca se penjati samo sa dobrim zimskim gumama (moja preporuka).

vip-jahorina

Imamo li nekih izvjestaja ove godine sta se desava sa prilaznim putevima kroz BiH?

Radiohead

Ne kontam ovo vrijeme, u Sarajevu ni cm snijega, samo kisa pada, a na Jahorni ima sigurno 150 cm snijega, evo i u Bihacu je pravo napadalo...U Sarajevu evo kisa pocinje, za ostalo trebao bi neko ko je gore da napise koju pametnu, posebno ako ima neko ko je smjesten u Satoru-jer su gore uvijek neke guzve i zastoji kada snijeg padne

Radiohead


Bojan NS


Radiohead

Sad ce helikopter da stigne :), no sikiriki

vanja.t

Quote from: Radiohead on 16 January, 2013, 13:46:05
Ne kontam ovo vrijeme, u Sarajevu ni cm snijega, samo kisa pada, a na Jahorni ima sigurno 150 cm snijega, evo i u Bihacu je pravo napadalo...U Sarajevu evo kisa pocinje, za ostalo trebao bi neko ko je gore da napise koju pametnu, posebno ako ima neko ko je smjesten u Satoru-jer su gore uvijek neke guzve i zastoji kada snijeg padne
Vrijeme je odlicno snijega ima tamo gdje treba. ;)) ;))

brkic1000

u j.b.t.
dobro je da nema povredjenih :s

vip-jahorina

Kakava je situacija sa stijenom ne znam, ali inace su putevi ka Jahorini prohodni.

vanja.t

Jutros sam prosao starim putem iz Sarajeva preko Pala put je dobro ociscen stijena uklonjena.Vratio sam se novim putem koji je takodje iznenadjujuce dobro ociscen.Na nekih 2km prijeLukavice put je ostecen nekih 50 m ali ga saniraju i nema vecih zadrzavanja.

hallo

Relacija: Loznica-Jahorina
Loznica-Gr,Prelaz Sepak-Zvornik-Milici-Vlasenica-Han Pijesak-Sokolac-Pale-Jahorina
Datum: 19.januar 2013.godine
Temperatura od 0 do -6
Mogu samo POHVALITI odrzavanje puteva u RepSrpskoj...kamo srece da je i u Srbiji tako...NIGDE leda i ako je put bio na mestima mokar ali valjda bacaju "pravu" so koja razbija cak i na -6.
Radar na Ravnoj Romaniji gde je ogranicenje 60km/h...sat je pokazivao u autu 66km'h, upucali su pogledali ekran radara i okrenuli se na drugu stranu.
Iza mene drugar naleteo sa , sigurno, 100km/h oni isukase radar sa 72km/h i sa 10km-a zavrsise dogovor...sve u svemu, vozite po ogranicenjima ili za "amlo" preko i nema nikakvih problema, a ako problem i iskrsne zgodnije i jeftinije se resava no u Srbiji. anan
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Brkiæ

Jel neko dolazio gore danas? Imate li neki update kakvi su putevi posto ce danas biti padavina?

majasamaja

od pala do jahorine je super ocisceno, to odrzavaju romanija putevi, ali iskreno ove godine jahorina je jako lose ociscena, ciste cestu ali nedovoljno, na tenderu prosao Kojic uzeo pare unaprijed i boli ga uvo
na poljicama nema dovoljno parking mjesta jer boze moj ima previse sniiega pa ga nema gdje zgurati
prosle godne na 2 metra snijega jahorina je bila bolej ociscena nego sada