• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na putevima

Started by dea, 13 February, 2012, 18:21:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Brkiæ

Da bio sam prosle godine autom gore i moglo se bez problema gore do satora bez lanaca, ali videcemo kako ce biti ove godine. Ja cu gore za 6dana pa ce se valjda nesto promeniti do tada.
U svakom slucaju hvala na info.

Ja dolazim iz Novog Sada, zna li se mozda gde ima patrola, to je uvek dobro pitanje. :)

loshmister


mijat


loshmister

Za ovo prvo hvala, a koliko èesto postoji potreba za istim? Pogotovo na prilazu Poljicama, nisam ranije bio pa ne znam :)

mijat


peradetlic


loshmister

Hvala svima na odgovorima, to je to :)

kobajagi3

Koja je vasa preporuka za dolazak na J. Da li koristiti put od Lukavice ka J ili kroz grad preko starog grada? Ako dolazim od stupske petlje.
Inace ovim putem preko Lukavice nisam nikada isao.

feki

Zimske gume nadam se da imas,Za Poljice ti ne  trebaju lanci ,ali ako mozes da stavis lance ,stavi ih.Jer ti dodje ,ili ti padne na pamet da izadjes kod Pegija,ili u Rajska vrata ,Lavina a zapadalo.
Onda se patis.Upoznaj Jahoinu i kao skijasku a i kao yuhuuuu varijantu.Jer je to i najveca prednost Yahorine,bila i biti ce.
Ako ima puno snijega preko grada pa na Pale,ako nema preko Lukavice,Blize ti je.
Molim.

kobajagi3

Hvala. Jahorinu dobro poznajem ali ovaj novi put mi je nepoznanica.

JAHORINA13

bolje preko Lukavice put je dobar, a manja je guzva

MiKuLa

Stanje na Jahorinskim ulicama je jednom rijeèju klizavo. Zato vozaèi, pazite i polako, toèak pred toèak. Na ledu vam ne poma¾e ni zimska guma, ni lanac niti pogon na svim toèkovima.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=752283478115039&set=pcb.752285441448176&type=1&relevant_count=2



brera


loop

allways stand sideways!

BOJAN-BG

Ala ga je okrenuo svaka mu cast