• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Nastavak teme o stanju na Jahorini  ;D

Nakon ledenog doba koje smo na Jahorini prezivjeli, te silnih padavina koje su nas obradovale, imamamo trenutno prepunu planinu. Imamo i nove padavine - snijeg opet prilicno intenzivno pada, temperatura je u laganom minusu.

djmiros

Quote from: HeAd on 20 February, 2012, 16:13:09
Dovoljno ti je da pogledas kamere i sve ce ti biti jasno za danas...snijeg, magla i staza prtinasta...eto ti danasnjeg izvjestaja  ideea:(
U nedelju sam ponovo bio ja Jahorini. Na osnovu razvijene diskusije u vezi kvaliteta usluga i mog skromnog iskustva , trrebalo bi uraditi sledece:
1. Obezbediti kvalitetnije ciscenje prilaznog puta od Pala,  kao i sicenje i povecanje broja svih parking mesta i puta prema naselju Sator
2. Na pogodan nacin obavestavati dolazece turiste o slobodnim parking mestima i zicarama koje rade, vremenima cekanja na polaznim stanicama
3. U slucaju guzvi, omoguciti da se karte kupuju na vise prodajnih mesta ,
4. Poboljsati nivo informisanja preko velikih displeja na kojima bi pisalo koje zicare rade, temperature na polaznim i krajnjim stanicama, vidljivost, brzina vetra
5. U slucaju magle i tezih vrem.uslova na vrhovima, projektovati i izgraditi medjustanice na setosedima (dvosedima) . Losi vremenski uslovi su cesta pojava , a tada radi uglavnom samo lift-tanjir na Poljicama kada se ceka i po sat vremena
6. Poboljsati u znacajnoj meri kvalitet uredjenosti staza (utabavanje i osnezavanje)
7. Na svakoj polaznoj stanici, na vidno mesto,  postaviti veliku i preglednu mapu staza

HeAd

Bravo o tom trubimo non stop ovdje na forumu ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

segi

Valjalo bi nabaviti i onog bernadinca sa burencetom kruske oko vrata  ;D ;D ;D

acixon

Quote from: segi on 20 February, 2012, 19:41:04
Valjalo bi nabaviti i onog bernadinca sa burencetom kruske oko vrata  ;D ;D ;D

ali se onda mora otvoriti i neka trgovina sa psecim delicijama da ga lakse dozoves sebi  :PP

jednostavan41

jednostavan41 i 0 gostiju gleda ovu temu.

nemogu da vjerujem,nigdje nikoga, a cini mi se da bi dan mogao biti dobar
da znam - znao bi

skiDeki

Tu sam ja ;D Na jahorini oblacno, vidljivost dobra, nema vetra, palo je novog snega oko 20-25 cm
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...



3d

Znam da malo kasnim sa slikama  3:(
ali evo malo od nedelje

acixon

kakvo je stanje gore?
na termagovoj kameri pise +6,jeli odjuzilo?


ika87

Ako ovako nastavi otopi se sve 3:( 3:(



skiDeki

Evo me sa staze, mogu reci samo jedno KATASTROFA!!!

Ovo danas i ne lici na staze vec na oranice, juce je pao mokar sneg, a na njega nesto  prsica  ratraci standardno "preleteli" preko staza i nista nisu uradili..

Zaista je nehumano prema ljudima koji su posteno platili ski pass da bi skijali/bordali, a ne da lome noge po stazama, ko kod je odgovoran za spremanje staza treba momentalno da da ostavku ili da mu nadlezni da otkaz jer definitivno nema pojma o ovom poslu!! Alo, Jahorina je ovih dana bila puna kao nikada, snega i vise nego sto treba, a vama staze progledale na +1 stepen. Stanite malo u red da cujete sta o vama pricaju "zadovoljni gosti" mozda bi se bar malo postideli, jer se vecina gostiju vise nece vratiti dok su isti u rukovotstvu OC-a.

O ostalim problemima  kojih ima jos podosta sad necu komentarisati!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...