• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


adrenalinbn

Postovani direktore OC Jahorina,

Ovim putem zelim da vam izrazim duboku sucut, jer kako stvari stoje Vi necete jos dugo obnasati funkciju na koju ste imenovani i koju danas obavljate. Nezadovoljni korisnici vasih usluga pripremaju represivne mjere, a sve u cilju da bi se zaustavio javasluk, radnika zaposlenih na odrzavanju staza i onih koji obavljaju pratece poslove (kao sto je i vas) jer i vi izgleda samo pratite sta se desava. Ja sam svom snagom i ponekada i besmislenim argumentima pokusao da branim, Vas rad i angazovanje zaposlenih radnika ali sam bio u manjini i onda sam odlucio da se i ja pridruzim vecini kako nebih dijelio vasu sudbinu. A na to ste me Vi natjerali, svojim nadljudskim naporima da nam priustite ovo uzivanje na stazama.Pokusajte da promijenite stvari, recimo mozete da se slikate na ratraku dok on taba stazu u 4:00 ujutro, da i sami upalite ratrak pa pokazete svojim zaposlenima kako to moze da se kvalitetno uradi, uzmete lopatu pa zajedno s njima ocistite prilaze kasama, u udarnim terminima angazujete sobarice da pomognu zaposlenima na prodaji ski pasove kako ljudi nebi cekali 30 minuta da dobiju ski pas, angazujete svu raspolozivu radnu snagu da u vrijeme velike guzve nose skijase na ledjima...na ledjima, da kako.
Mozda je poslednji cas da pozovete Deda Mraza da zaustavi vrijeme i pokazete NAMA, obozavaocima nase Jahorine da imamo zajednicki interes, da se jos dugo godina skijamo na nasoj ljepotici. U protivnom moracemo svim zaposlenim radnicima OC predviditi svijetlu buducnost, dugo godina "mukotrpnog" rada ali naravno bez finansijske naknade. I zapamtite, i MI imamo pravo glasa kao i akcionari OC Jahorina. Pa i MI godinama investiramo u razvoj infrastrukture, smjestajnih kapaciteta, ugostiteljske ponude...
Siguran sam  da ce Jahorina bez Vas prezivjeti nekako ali bez nas nece nikako.

Veliki pozdrav,
ADRENALINBN


skiDeki

Da znaju sta im se sprema i to vrlo uskoro, mozda bi poceli da brinu
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

zna on sta ga ceka. zato se i ne brine previse ni za ovu sezonu a ni za naredne.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Pezo

Kamena dob nije pro¹la jer bi nestalo kamenja...

Milos CTS

Danas je moglo da se vozi do 11:30 nije bilo magle malo je duvao vetar na vrhovima i staze su bile mekane ali ok za voznju, posle toga samo kafana...
Radilo sve sem Ogorjelice 2 i Olimpika

Quote from: skiDeki on 21 February, 2012, 19:16:35
Imao sam nameru ostati do petka i potrositi jos koju stotinu maraka, ali ako staze budu kao i danas pakujem kofere i idem potrositi pare na nekom boljem mestu!!
Ja sam planirao sam da ostanem do nedelje ali sam ipak danas otisao...
Put Jahorina - Romanija - Sokolac - Han Pjesak - Milici - Zvornik - Loznica  - Sabac  - Beograd odlicno ociscen vlazan put ali bez snega i leda.





skiDeki

na Jahorini i dalje oblacno, vidljivost je dobra, temperatura u blagom minusu.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


segi

SkiDeki kas ces u SA da poneses malo te kruske?!

skiDeki

Jeste druze crni, upravo je po malo degustiram ole

@segi

Ako sutra budu "ispeglane staze kao i danas eto me u SA i nosim, taman jedna boca ostala!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

segi

Brate nemoj mene i DarkoN-a zaobici,makar da kafenisemo!

looka


Nichifor

Quote from: skiDeki on 21 February, 2012, 19:41:15
Pored Vip-a veliki deo forumasa se prikljucio akciji odglavljivanja vaseg kombija ;)

tako je, ja sam dekiju dr¾ao pivo dok je pomagao (gurao sam jugu  iako me boLu leða)  anan

skiDeki

Dobro jutro, ocekivao sam sunce a docekala me gusta magla, nadam se da se uskoro podici ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...