• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

stanje na jahorini

Started by pile007, 07 December, 2006, 13:41:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gabrijelos

Nekako mi ovaj virus jako poznat  ;D

jedina bolest za koju ne trebam lijek i ne zelim izljecenje  :)

rupert

vip jahorina> zbog toga sam odlucio da sve postove koji pricaju o losim stazama izbrisem i takve forumase iskljucim sa foruma

ne razumijem. ovo je forum. do sada je sve bilo korektno, tim vise me ovakav diktatorski ton iznenadjuje!

VIVIS


kenanm


DR.MRACNI

zna li se oce li ovih dana sta padati, planiram doci u subotu. na zabljaku ima snijega ali...

vip-jahorina

Quote from: rupert on 18 January, 2007, 08:35:54

ne razumijem. ovo je forum. do sada je sve bilo korektno, tim vise me ovakav diktatorski ton iznenadjuje!


i od sada ce biti otvoren forum. ali molim te da razumijes da poruke tipa:
"ovo je uzas, nemojte nikad doci ovamo" stvarno nemaju sto ovdje traziti. prvo sto masa gostiju su toliko zadovoljni, a i ja sam se uvjerio da nije tako.
svaki dan pricamo sa ljidima koji su na skijanju bili i svi su manje vise odusevljeni - , pa tako da mi nemoguce izgleda da dva -tri forumasa imaju totalno vrijedjajuci ton. pa sve i da je tako kao sto oni kazu (na svu srecu sam se uvjerio da nije tako), takav nacin vrijedjanja nece biti dopusten u forumu.

demokratija/demokracija ne znaci moci vrijedjati i omalovazavati. rupert prati nas forum vec duze vrijeme i zna kakvih sve kritika ima.

losa iskustva - nista protiv toga, cak sta vise zahvaljujuci ovom forumu smo krenuli sa vise akcija. neke su sprovedene uspjesno, neke se jos sprovode o drugima razmisljamo. sve zahvaljujuci forumu. vjerujte mi da ga citaju i odgovorni iz vlasti na Palama i Jahorini.


znaci uzivajte i dalje u otvorenom forumu - za sve dobronamjerne sa dobrim i losim kritikama.


ipa76

mislim da nije ispravno da se bilo sta brise. na posjetiteljima foruma je da odluce da li su informacije tacne ili nisu. u svakom slucaju ponovno podrzavam vas rad i mislim da trebate nastaviti tako, ali nemojte da radite stvari, kao sto to rece VIVIS, koje su karakteristicne za nase rukovodioce:)

sve najbolje

PS. gdje mogu objaviti oglas o prodaji skija na vasim stranicama:)

vip-jahorina

@ipa76
ok, necemo brisati postove. ako budu vrijedjanja, upozoricu pisca da promjeni sam post.
reklame ostaju i dalje tabu tema.

nakon sto smo prpremili jedno mjesto gdje gosti mogu gledati i objavljivati svoje slike Fotogalerija slika, mozemo jednan oglasnik ili mjesto gdje se mogu nuditi ski oprema a mozda i smjestaj (mada s tim smjestajom imamo problema, jer je veliki dio njega los, a mi se upravo i borimo da vlasnici ulazu a ne samo uzimaju). o tme moramo jos razmisliti.

ali jedan oglasnik nebi bio los. takvo nesto ne moze zazivjeti odmah, ali s vremenom sve se moze....
cekam vase prijedloge.

ceko

vip jahorina> "zbog toga sam odlucio da sve postove koji pricaju o losim stazama izbrisem i takve forumase iskljucim sa foruma"

ni ja se ne slazem da se brisu postovi sa kritikama. zamislite - ode neko na skijanje (bilo gde, ne mora da bude Jahorina), naleti na kamen i unisti nove skije za koje je platio recimo 400-500 evra. naravno, covek se naljuti, razocara i napise nekoliko reci o losim stazama malo ostrijim tonom, i zbog toga biva banovan na forumu...

mi koji smo vec skijali na Jahorini na 30-40 cm snega znamo da je stvarno moguce tako unistiti skiju. ali uprkos tome dolazimo na Jahorinu, i to sa starim skijama. zato sto jednostavno volimo Jahorinu...

znam da je volite i vi Vipovci, zato vam zelim vse najbolje u daljnem radu i sto vise "fair playa" (sa nase i vase strane)!

pozdrav!

Brunetti

Postovanje svima!

Ove godine nisam bio na Jahorini, mozda dodjem u 2. mjesecu. Inace to je planina gdje sam naucio skijati, draga mi je i volim se skijati tamo.

Nego da se nadovezem na ove price o kamenju i losim stazama. Naime, bio sam sad 6.1-13.1. u francuskim Alpama na gleceru 3350m nadmorske visine. Mogu vam reci da i tamo ima kamenja i sjebete skije bez ikakvih problema tako da ne letite u oblacima. Kad nema snijega staze je jako tesko odrzavati i kamenja mora biti na pojedinim mjestima gdje se puno skija. Ako vam to kvari uzitak onda se nemojte skijati i gotovo.

Dakle, nadam se da cu uspjeti uhvatiti par dana na Olimpijskoj planini ove godine.

Do tada,

Pozdrav iz Zagreba!

P.S. Valjda ce i prava zima doci, ovo je skoro za ljetovanje :).

beta race


spliæo


DR.MRACNI

Ljudi, pada li sta gore danas, ili ce ubrzo?

vip-jahorina

ja bi preselio temu.
splico je je vec naceo na http://www.jahorina.org/forum/index.php/topic,224.0.html

ova je preduga (preko 15 stranica) te ju je tesko pratiti.

znaci zakljucao sam ovu temu i nastavlja se na:
http://www.jahorina.org/forum/index.php/topic,224.0.html