• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafanche sa Minjoche81

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 02 March, 2012, 13:16:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


looka


mijat


looka


mijat

scofield je tu al ne sme da uðe u kafanu  ;D ulazi bre i zovni turu  regge

brera

Dobar dan. ;D Tura na moj raèun. regge

looka

Nema scofielda ali zato se t-bag pojavio i okrenuo turu!  (:smijeh:

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

OOOOOO EVO posto sam danas prvi i nije me dugo bilo pa da ja pocastim turom pica na Brerin racun  (:smijeh: (:smijeh:

Joj nije me bilo bruku dana, ma sta dana  ??? sedmica  (:smijeh: ali evo uhvatih danas malo da opusim papke i prihvatim se foruma.
Prije svega da se zahvalim na cestitkama i lijepim zeljama za uspjesno zavrsen vozacki ispit  3:( proslo ko maci kasalj samo mi sad zao u pizdu ne mogu da pijem kad negdje odem  3:( 3:( nisam trebao ni polagati sta bi pive i MSD-a bilo u stomaku za onu lovu jos bi se sastao sa Dekiem i Mijatom na jezeru u "SLO" kao prosle godine samo ovaj put bi bilo sa duplo vise piva i domace maksuzije (nisam rekao da toga vise nece biti samo polako idu ljepsi dani a godisnji novi legao pfff milina) :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: al ajde red je bio, sad mogu kad pozelim otici na Jahorinu i uslikati stanje te objaviti gdje je najbolji sok dok je prije bilo potraga za najboljom rakijom  :'( a sad jos kad krenem u vozikanje i obilazak forumasa ma to ima da gori autoput (brera gasi kamere i proglasi strajk)
Ti Looka nemoj da se iznenadis kad te budem prozvao da dodjes u neki kafic na pice  ;D (tj. sok hahaha) valjda ce i Mladena zene popustiti pa da i on uhvati slobodno vrijeme  (:smijeh: (:smijeh: pozdravi ga

brera


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mijat

da li je ovo moguæe, javio se hare  :o veæ sam pomislio na najgore, da se o¾enio pa mu ¾ena ne dozvoljava da se dru¾i sa rajom sa foruma  ;D ;D ;D sledeæi put æe se javiti kad kupi auto, znaèi negde na jesen  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Quote from: mijat on 06 May, 2012, 18:58:34
da li je ovo moguæe, javio se hare  :o veæ sam pomislio na najgore, da se o¾enio pa mu ¾ena ne dozvoljava da se dru¾i sa rajom sa foruma  ;D ;D ;D sledeæi put æe se javiti kad kupi auto, znaèi negde na jesen  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera