• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafanche sa Minjoche81

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 02 March, 2012, 13:16:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


looka


brera

Dobro jutro. ;D Klasika na programu. regge

brera

 ;D Dobro jutro. Klasika. regge

looka


brera


brera


mijat

dobro jutro, mo¾e klasika i meni  ;D

malo se pecalo pa me nije bilo  regge

brera


mijat


looka


skiDeki

Dobro jutro, klasika regge

I ja sam bio na pecanju ceo vikend, Mijate kako si prosao, kod mene  nije bilo lose...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

ova je imala 11,3 kg, ukupno je bilo 64,3 kg (8 riba). u petak naveèe smo se smrzli, subota je bila idealna za pecanje sa malo vetra, u nedelju smo malo i pokisli (spolja  ;D). sve u svemu za 40 sati pecanja osvojili smo 6-to mesto od 14 ekipa. sledeæe pecanje je 22-24. juna u sloveniji  (:smijeh:

BL

Quote from: mijat on 28 May, 2012, 12:53:33
ova je imala 11,3 kg, ukupno je bilo 64,3 kg (8 riba). u petak naveèe smo se smrzli, subota je bila idealna za pecanje sa malo vetra, u nedelju smo malo i pokisli (spolja  ;D). sve u svemu za 40 sati pecanja osvojili smo 6-to mesto od 14 ekipa. sledeæe pecanje je 22-24. juna u sloveniji  (:smijeh:

Ako ste vatreni pecaros ovo bi Vas moglo interesovati. http://www.ribnikflyfish.com/ Mada, mozda vec i znate.
Pozdrav

skiDeki

Quote from: mijat on 28 May, 2012, 12:53:33
ova je imala 11,3 kg, ukupno je bilo 64,3 kg (8 riba). u petak naveèe smo se smrzli, subota je bila idealna za pecanje sa malo vetra, u nedelju smo malo i pokisli (spolja  ;D). sve u svemu za 40 sati pecanja osvojili smo 6-to mesto od 14 ekipa. sledeæe pecanje je 22-24. juna u sloveniji  (:smijeh:
Krupna riba, mi imali 50 kg (11 riba) i osvojeno 4 mesto Od 7, ali ipak u generalnom plasmanu posle drugog kola smo 2.  Inace slabo je islo, kako inace bude...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...