• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafanche sa Minjoche81

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 02 March, 2012, 13:16:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mijat

dobro jutro  regge vratili smo gajbu biva kuæi jer nismo mogli da ohladimo pivo a vruæe pivo ne ide  ideea:(

dolazi deki do mene vrlo uskoro  hug:( bar se nadam. obaveza ima na pretek i nije normalno koliko brzo se ¾ivi

brera


brera


mijat


skiDeki

Brera hvala na obavestenju da  je takmicenje gotovo inace ja bi jos pecao, najbolje je islo u hladu hehehe...

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Dobro jutro, klasika regge

Ja se pojavio i svi nestali (:smijeh:

Brera, STEFAN PUT i da lepo provedes godisnji ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro  regge

deki, ova slika je sa nekog izleta, zar ne? nema nigde pecaljki  austin:( pivo se vidi na slici

DarkoN

deki je opet preuzeo prvo mjesto na brerinoj listi!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Nigde nikog??? Brera je na odmoru, a ostali??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

nisam imao vremena ni da se prijavim  ;D mo¾e meni jedno pivo sa limunom  :P

mijat

dobro jutro, klasika  regge

deki mi se javio sa pecanja  ;D mala privreda je èudo, ode èovek na pecanje kad hoæe i u¾iva  :bravo::(

skiDeki

I ne upeca nisto, jos mu pas pojede meso koje je pripremljeno da se ispece na rostilju :(((

Gde je tu uzivanje, i na kraju svega ne zatvorim dobro frizider i ugreje mi se pivo  :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

Dobro jutro, udice naostrene, a ja se polako spremam da krenem na manifestaciju "medjunardni dani dunava" gde cu se takmiciti u kuvanju riblje corbe  ole ole Jaka konkurencija, oko 60 ekipa, ali ja pucam na 1.  mesto anan
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

nisi me pitao za recept ali æu ti reæi sastojak koji æe ti obezbediti prvo mesto  ;) stavi puno krompira  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: