• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Sramota za Jahorinu!

Started by flytoni011, 04 March, 2012, 08:12:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

flytoni011


mijat


flytoni011

Se isprièavam VIP TEAMu....mislio sam da so ovi glavni.... ONDA OC!!!

new

Meni je bilo Ok !

http://www.youtube.com/watch?v=lCo1nSCN1a8

simke

Bio i uzivao, ali tatinih sinova ima i na Jahorini, nazalost. Mislim na one sto se preko reda trpaju na polaznim stanicama i ne mare za one sto cekaju i do 20-30 min.  X(

HeAd

mislim da nema cekanja kada su sve zice otvorene, a pogotova sada kada je uradjen i sestosjed praca...opet ponavljam kada su sve zice otvorene...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

jotaelektro

ski pass poskupljuje , pripremljenost staza ista svake godine...

DarkoN

Quote from: jotaelektro on 01 February, 2013, 17:41:39
ski pass poskupljuje , pripremljenost staza ista svake godine...
ne bih se slozio sa ovim. ove godine su staze znatno bolje pripremljene u odnosu na do sada. sad su bolje spremljene staze nego prosle godine u februaru kada je bilo vise od 2 m snijega. sto se staza tice ove godine imaju pohvale od mene. nisu mozda na nivou svjetski poznatish skijalista ali pozitivni pomaci u ovom segmentu su vidljivi ove godine.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Stef


Korisnik


brera


PrijateljJahorine

Upravo sam se vratio sa Jahorine. Generalno sam mnogo zadovoljan, planina je prelijepa, pansion u kome smo bili odlican, ljudi prijatni, pa zbog toga zelim pomenuti par stvari koje su zasmetale uz nadu da ce neko vidjeti i ispraviti to.

Ljudi koji stoje na polaznoj tacki sestosjeda valjalo bi da rade vise od davanja komande za kretanje "ajde". Na oci svih skijasa i covjeka koji tu radi i daje komandu, lik sa jaknom na kojoj pise "ski skola lucic" je bukvalno razgrno ljude koji su cekali, neke obalivsi, gazeci svojim skijama skije ljudi koji su cekali red. Za sobom je drzeci je za ruku, vukao jednu djevojku. Niko nista nije preduzeo povodom toga.

Druga stvar ponovo se tice ljudi sa jaknama na kojima pise "ski skola" (nijesam siguran tacno koja pa necu pisati). Tuca stapovima ispred lifta, ponovo bez bilo kakve reakcije bilo koga od ljudi koji tu rade. Ove stvari stvarno znaju da bace los ukus na inace dobar dan.

Stef


vip-jahorina

vatra je izgleda bas vatra

make