• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Sramota za Jahorinu!

Started by flytoni011, 04 March, 2012, 08:12:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Gdje je ta Vatra? Ja znam za jednu ali ona nije na Jahorini.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Vatra


Vatra


Big_DANE

Ooooo....oglasia se VATRA :))) Dobro je da citaju forum!  Steta sto nisam skokno do poljica..al ogorjelica i praca su najjace...pogotovo sa ogorjelice 1 na ogorj.2 pa na rajska...i pravac praca :)))))

BL


dr.zela

da i ja dam svoje misljenje o vec pomenutom objektu...
Dakle,prije nekih 20tak dana sam prvi put usao u rest. Vatra sa prijateljima i porodicom.
Enterijer jako lijepo izgleda,nije prenatrpano i sto mi je zapalo za oko to sto je sve skoro pa "sterilno".
Prisla nam je konobarica kako bi uzela porudzbu i dok nas pazljivo slusa,prilazi mojoj djevojcici(2god),pomaze joj oko skidanja sala,kape i rukavica i objasnjava joj kako to treba susiti i najljubaznije odnosi njene stvari do peci i slaze ih.Vraca se do nas i na nas zahtjev preporucuje nam hranu za taj dan...supice,corba Vatra,koja je vrhunska,itd...
Na svaki prolaz pored naseg stola javila bi se djevojcici,ponovo je pozdravila,pomilovala...krajne ljubazno i profesionalno...i ne samo ona vec i ostali radnici,pa mozda i vlasnik koji je sjedio za sankom.
Po zavrsetku obroka,Enine TOPLE stvari su vracene,mi uredno platili racun i zadovoljni napustili lokal a to sve mi je dovoljno bilo da dodjemo i svaki naredni dan,koliko smo proveli ove god na Jahi.
Ne zelim da osporavam situaciju oko koje je i zapocela rasprava vec jednostavno da dam na uvid i moje iskustvo iz res. Vatra
Pozdrav

Vatra


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

mislim da ce biti onih i sto imaju primjedbe i pohvale  (:smijeh:

Radiohead

Mislim bas ste tamo u cosku na POljicama, mogli ste bolji lokaciju skontati-eto to neka bude primjedba
A pohvalan je onaj miris rostilja sto palite dok neduzni narod skija okolo praznih stomaka.

mijat


dr.zela


vasobg

Bio sam prosle godine i sve sto kaze Flytoni011 je upravu. Svi sitni problemi su nebitni ako ljudi skijaju po hupsevima od pola metra, sto se desavalo prosle godine. Smestaj u Termagu moram da pohvalim ali sam prvenstveno dosao radi skijanja. Nemojte uporedjivati cene skipassa i kvalitet staza sa svetskim skijalistima vec sa Kopaonikom. Nesto malo je skuplji ali su staze neuporedivo bolje.

vasobg

Hoce li tako biti i ove godine ili se stanje popravilo?

HeAd

Ove godine bi voljeli da imamo i nesredjene staze samo da ima snijega (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4