• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna ba¹ta ][-=-VIP-=-][

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 09 July, 2012, 12:44:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma tu sam ja u prikrajku pijem sok...nesto muntam da breru posaljem u dom ali mi se neda omladinac je to cupa se na sve strane  3:( 3:(

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

tu je ziv je zavrsio s poslom za sarajevo film festival pa idemo na more veceras Gradac malo ofo ono skontat ces  ludzatobom:(( a da li cemo doci gore ne vjerujem jer svaki momenat cekam poziv za brod samo treba da pristane i da uplovljavam...moze tura od mene

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahaha to ti je nabavio onaj prijatelj sa Briuna hahahaha ma dzaba ti to kad sam preplivavao s otoka na obalu on me s tim harpunom ganjao nije me mogao upucati mozes mislit onda koliko sam brz bio on je jos iskusan tako da tebi treba prakse s tom alatkom pa tek onda da mi prijetis  :P nisam ja bez veze riba u horoskopu  3:( 3:( 3:(

mijat


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

moze sve sto je biljno, samo nemoj da zabijas onu drugu stvar  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: mogao bi ostati bez  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


mijat


skiDeki

Pozdrav svima, ima li sta novo osim sto se Hare napokon javio?  Poceo je da zaboravlja stare prijatelje, a to ne valja >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

Tu sam ja regge malo pecanje, malo dernecenje svega ima, bas ludo leto neko hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, samo da se prijavim pa be¾im  anan