• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera



brera


vranex

Sta li im je falilo da krenu prije 3 mjeseca ne znam.. planirani zavrsetak radova je blizu pocetka sezone, a ja nikad nisam cuo za radove na gradjevini koji traju tacno toliko koliko je planirano.
Mozda iskoriste prisustvo masina i prosire onu kadu za osnjezavanje?

vip-jahorina

evo sam i kameru na ogorijelici osposobio. zaboravio sam je malo bolje namjestiti, ali mislim da je za sada skroz u redo ovako.
sad su u pogonu sve kamere osim onih sezonskih na Zacaranim dvorima i u royalu. UZIVAJTE

paja13

Quote from: vip-jahorina on 15 August, 2012, 11:42:16
evo sam i kameru na ogorijelici osposobio. zaboravio sam je malo bolje namjestiti, ali mislim da je za sada skroz u redo ovako.
sad su u pogonu sve kamere osim onih sezonskih na Zacaranim dvorima i u royalu. UZIVAJTE
bravo majstore ole

loop

allways stand sideways!


rale

Quote from: loop on 15 August, 2012, 12:47:55
a sad jesen, forum, webcam :D
Svaka cast za kameru na rajskim i na svim obavjestenjima u vezi izgradnje novih objekata na jahi .pozdrav svim forumasima ! Zivjeli!!!




vranex

da li ima neko obezbjedjenje gore u ovom periodu? Mislim, 300m kabla nije malo, treba to pokupiti, snijeti, utovariti u auto..
mozda vidimo lika kako nosi kabal ako vratimo unazad webcam?

vip-jahorina


brera