• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Quote from: brera on 22 December, 2012, 11:16:57
Neka ostane, ne zvali ðavola, a tek je prvi dan. devil

©ta sam rekao!! regge Bilo je predivno za JA, da bude bez pizdarija! Kako pjeva moj prijatelj Mijat: Plaæi mala, plaæi...ostao sam (zbok kvara, ne rakije) na Praæi

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4



borisBP


brera



sve za skijanje

Quote from: Lejla on 22 December, 2012, 19:56:46
Da bilo je krasno na otvaranju,kupim kartu od 3 h i pravac Praca da se vidi 6jed i neopisiva divota me saceka dole! Sat vremena cekanja da se popravi kvar i onda sat vremena voznje kroz sumu, cekanja autobusa da dodje po nas i opet na stazi tek u 15H. Tacno 2 izgubljena sata! Kakav upropasten dan a kako je bio obecavajuci! Sreca pa je bar jos danas karta bila jeftinija. Bez obzira dosta skijasa je islo trazit direktora i pravit frku i trazit povrat novca, ne znam da li su ista uspjeli izganjat, ja nisam htjela jer mi je bilo stalo da skijam bar jos 45 min....
Jedino cestitke oc-jahorina koji nas nisu ostavili na cjedilu da se sami penjemo nego su poslali prevoz po nas.
I zamjerke na pustanju 6eda koji ocigledno nije bio dovoljno isproban..kud sam bas ja bila jedna od pokusnih kunica.....

- Nista strasno  ole ole ole ole ole
Nas par je izaslo pjeske do gore, za tacno 50 minuta  ole ole ole ole ole