• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupres 2012/2013

Started by loop, 01 October, 2012, 09:38:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

loop

allways stand sideways!

kron1010


brera


loop

allways stand sideways!

brera


kron1010

Naravno da ljenèare.....

drasko

Znaèi Kupres ove godine sigurno otvara bar jednu stazu do 15.12

loop

lani otvaranje bilo 23.12, a znamo da je u alpama bilo velikih problema u to vrijeme
allways stand sideways!

kron1010


loop

allways stand sideways!

BL

30 KM za duzinu i konfiguraciju staza koju nudi Kupres je, za nase uslove, relativno puno. Kilometraza efektivnih staza je cca (naglasavam cca) tri puta (ako ne i cetiri puta) manja nego na Jahorini.

Pretpostavljam da su cijene formirane obzirom na klijentelu, pretezno ljude iz Dalmacije.
U svakom slucaju, barem vikendom, ono sto sam ja vidio, nemaju probleme sa nedostatkom skijasa. Cak obrnuto, ali to je druga prica.

loop

mozda da dobiju koju marku subvencija od drzave bi i bila niza cijena, ovako covjek svake godine ulaze i siri svojim novcima, sta mu se ocito i vraca, na korist njemu i lokalnoj zajednici
allways stand sideways!

BL

Svakako.
Mada za mene kao nekog ko voli provesti dan na snijegu su mnogo bitnije konkretne stvari, poput - odnos mog ulozenog novca i dobijenog skijanja. za pocetak.
Ekonomski aspekti funkcionisanja nasih skjalista su prica za sebe.
U svakom slucaju, svima koji se ove sezone odluce za Kupres, dobro skijanje. Mozda im se pridruzim koji dan.

Nichifor


drasko