• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vila Dobro

Started by babbi, 09 December, 2006, 20:42:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

babbi

    Zanima me kakva je ova vila (kakav je smestaj)? Koliko je daleko staza?

    Dobio  sam informaciju da se nalazi u blizini pegija...na samom putu izmedju Poljica i hotela Sator...

    Inace ove godine dolazim prvi put na Jahorinu..
   

unapred hvala na odgovorima

vip-jahorina

u blizini "pegija" i nije neki orijentir. naime tu se nalazi preko 200 vikendica.

Najbolje da pitas vlasnika. on ce ti bolje objasnit nego bilo ko drugi.

Djolea016

Pozdrav

Hteo bih da pitam da li ima neko iskustva sa ovom vilom i tacnu lokaciju kuce.

vip-jahorina

gosti nisu losa iskustva imali

Filipino

Nalazi se direktno uz glavni put do Satora.
Kad stizes od Balvanista i prodjes onu jaku krivinu udesnoprva kuca sa desne strane.
Parking pred kucom,na skijama na stazu i nazad.
Domacini skroz OK.
Cijene pristojne,ozirom na ponudjeno.

chago

Quote from: vip-jahorina on 11 December, 2006, 14:42:40
u blizini "pegija" i nije neki orijentir. naime tu se nalazi preko 200 vikendica.

Najbolje da pitas vlasnika. on ce ti bolje objasnit nego bilo ko drugi.

jel imate broj od vlasnika kuæe nemogu nikako do broja a bio sam veæ ove godine super je tamo

vip-jahorina

broj ide privatnom porukom, pozdravi ga od vip-a

pingvince_bg

Mogu reci da je stvarno bilo cisto u apartmanu.
kuca je zaista na dobroj poziciji gledajuci iz skijaskog ugla, jer mozes i da odes na stazu i da se vratis sa staze na skijama.  ;)

Mega Deki

Ljudi ja u vilu Dobro idem vec 5 godina i mogu vam preneti sve naj naj utiske. Domacin je ljubazan i extra i nevidim razlog kao sto je pisano da vice na nekoga. Mozda ga je nagazila. he he. U svakom slucaju moji utisci su odlicni. Sto se tice samog grejanja koliko kontam kad su svi na skijanju grejanje se smanjuje na neku nizu temperaturu sto je i logicki. Nece se valjda loziti punom parom po ceo dan i noc. Ja bar nisam osetio da je nesto hladno. U svakom slucaju moje preporuke i dalje vaze. Apartmani Dobro cena,kvalitet i usluga su na odlicnom nivou koji ce te tesko naci. Ko ne veruje naka proba.
Mega Deki

atrumic

Dugogodisnji sam Dobrin gost,bio sam kod njega kad je to bila mala kuca sa dva apartmana.Nepoznajem ga kao Srbijan mrzca narocito posto mu je ortak beogradjanin.Verovatno je uhvacen u pogresnom trenutku kao sto je neko pomenuo.Sa grejanjem nikad nisam imao problema,nasuprot zaliosam se da previse greje i da moram da otvaram prozore i luftiram.
Nocu smanji grejanje kao i u vreme skijanja,sto je i logicno.Pre bi istakao kako je spreman da pomogne,konkretno kod mene kad nije hteo da mi upali auto.idem i ove godine i nesumljam u kvalitet usluge.

Peglas

Evo da i ja malo izreklamiram Dobru. Bio sam kod Dobre dva puta i èovjek je prava raja, domaæin kakav se samo
po¾eljeti mo¾e  :bravo::( :bravo::( :bravo::( Ove godine æu valjda opet kod Dobre. A i apartmani su mu na dobrom mjestu, imate u krugu
od 50 m sve: prodavnica, restoran, ski rental kome treba, parking mjesto.
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...