• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

KOP sezona 2012/13

Started by mijat, 23 October, 2012, 07:08:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: jotaelektro on 01 February, 2013, 17:03:56
Skijaliste odlicno, sto se ne moze reci i za osoblje is SS i mestana Kopaonika...

Ja licno bio u par hostela u kojima gazda bio stvarno vrhunski ..... pravi gazda imo vazda... doceko sa rakijicom i ispratio sa ustipcima... za osoblje...ne bih znao...

Milos CTS


BOJAN-BG

Juce bio neplanirano na kopu jedan dan,i stanje razocaravajuce.Pojedine staze i to neke od najboljis sto imaju vec u pola deset imaju hubsera,a sobzirom da smo zatekli poluprazne korpe u to vreme zakljucak je da nepeglaju sve staze svaki dan,ski pas jednodnevni 28 eura malo preskupo sta nude,zato i jeste stanje onakvo da je nedelja,suncan dani, da nema skijasa i da pancic vuce poluprazan,mogu samo da zamislim kolko ima ljudi u toku radnog dana

Milos CTS

Ja sam bio za vikend
Prekjuce, sam se drzao uglavnom Gobelje pa nisam imao nesto susreta sa Hupserima i staza je bila tvrdai bez ledenih ploca dok sam bio tamo (14h)
Juce, Krcmar je bio odlican do 12, a Gobelja ceo dan je bila dobra do 14:30 malo je vetar oduvao sneg na izlazu sa zice i tu je bilo leda. Ujutru je sve bilo ispeglano


Milos CTS

Prosli vikend na Kopaoniku
http://youtu.be/NEwvRLcQsbw

hallo

Au...eve me na poslu...otkinuo sam se...jest' bila magla(u ponedeljak po vrhovima onako, juce posle 14h ona Jahorinska cca 2m), jest vejalo (juce oko 13h kao da je januar!), jesu Duboke u donjem delu (vec od pola crne, cak je crvena bila bolja) popustile posle 14h, ali s obzirom da je skijalo cca 27 ljudi dovoljno i posteno od Skijalista sto su radile "samo" Pancici, Karaman i Duboke...za 2090din dvodnevni skipass, spavanje za 30eur nas 4-ro...EXTRA
Ponedeljak vece drugar je bio na ratraku sa svojim jaranom iz vojske i staze su bile u utorak ujutro napeglane brukaaaa...
Sve u svemu, mi zadovoljni , noge bride a skije se suse pa u stek do decembra..
Evo malo insajderskih info:
-trosak skijaslista dnevni, u utorak cca 600.00din
-rekordni "pazar" za ovu sezonu cca 25.000.000din
-ostvareni prihod cca 6.000.000eur(e sad da l' je dobitak il' je gubitak ne znam, jer nemam podatak o rashodima u totalu za sezonu)
-ugovori vozacima ratraka (koji su "sezonski" radnici!) su istekli 7. aprila ali su naknadno produzeni do 08.maja zbog planova Skijalista i vremenske prognoze(!) da ce biti neka festa za Uskrs na snegu
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

BL


taraba

Svaka im cast
Prosli vikend sam bio na Jahorini. Moglo je biti pravog skijanja. Istina ne za par stotina ljudi, ali za stotinjak sigurno.
Moglo je da su pustili neki lift . Zeljui recimo.
Staze su tvrde narocito u gornjim djelovima.
I prvi maj je mogao biti obiljezen na skijama, ali eto nije.
Znam da je uzalud ovakva budalasta prica, ali neka je. Malo mi je lakse kad podijelim to sa nekim.
Ne razumijem koji papcio vode OC , to jr da ti pamet stane. I uz to nedodirljivi.
Dobiju na guzove  lovu, drugi im platei  naprave zice, daju lovu za uredjenje staze,
a oni grade privatno hotele i vikendice.
A nista ne radi.
Satro neki seminar , jedan ili dva sa dvadesetak guzatih muskaraca i zena. I to je sve.