• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija "KOD MILKE"

Started by skiDeki, 05 November, 2012, 07:32:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Dobro jutro, klasika (K) (tea)

Brera se nije mogao juce javiti brojao je baksis :DD
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

looka

Dobro jutro, klasika!  regge
Ja se bojim da Breru nije poplava odnijela...  :<)

DarkoN

ja mislim da je mijat upravu. zbog imena je 100%.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Quote from: looka on 06 November, 2012, 07:43:22
Ja se bojim da Breru nije poplava odnijela...  :<)

ne mo¾e moj prijatelj tako lako da potone, dobar je plivaè  ole

ako je naziv kafane najveæi problem insistiraæu kod dekija da promene ime  regge

looka


mijat


brera

Dobro jutro. 8)) Klasika. regge Jeb..a Milka ... Malo odmora od kafane  i posla nakon ludih dva dana i poplava, poplava, poplava u pm...

mijat

stigo milko  austin:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
prijatelju, znali smo da si u frki zbog poplava pa smo èesto mislili na tebe  hug:(

skiDeki

Dobro jutro dupla klasika, vratio se Brera, dobrodosao prijatelju, danas se moramo posteno napiti nije te bilo nekoliko dana ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


looka

Dobro jutro! Brera  ole!
Mo¾e klasika...  regge

DarkoN

Brera zar jos nisi promijenio ime da se prilagodis kafani. Cak te i tvoj prijatelj mijat poceo zvati imenom kafane.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Brera je Brera! I ostaje Brera! regge To se ne menja! To je kazala i tvoja draga! devil:( devil:( devil:(

DarkoN

Quote from: brera on 07 November, 2012, 11:35:03
Brera je Brera! I ostaje Brera! regge To se ne menja! To je kazala i tvoja draga! devil:( devil:( devil:(
e to kod mene ne postoji bar trenutno, tako da ne znam cija ti je to draga rekla.  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera