• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija "KOD MILKE"

Started by skiDeki, 05 November, 2012, 07:32:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nichifor


Big_DANE

Jooooooooooooooj daj neki CAJ! (tea)  anan anan  U Novom Sadu ima bar 30cm snega!! Putevi zakrceni...ljudi sinoc spasavani iz smetova...sluzbe jadne opet iznenadio sneg!


Deo grada NOVO NASELJE....


Nichifor

kakvo vam je onda staro naselje ako je novo ovakvo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


Nichifor


brera

Dobar dan. 8)) Ledeni MSD. regge

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: CrniZaharije on 09 December, 2012, 11:51:45
kakvo vam je onda staro naselje ako je novo ovakvo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Hahahahahahahaha kad ga zaharije izvuce covjek moze umrijeti od smijeha ako ima slabo srce hahahahahahaaha

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


borisBP


borisBP


snjezana

pozdrav svima  hug:(

Nije me bilo 100g. , nije mi se dalo sve èitati, ali sam znala da je najvjernija ekipa sigurno u kafani....

Slike s Jahorine su prelijepe, blago onima koji veæ jesu ili æe uskoro gore   ;((

Big_DANE

Joj ljudi ja sam se iskido od smijeha...haos....reklama za stojedinicu... prosto za nepoverovati! :)

Kontam VIPe da bi zezno i onaj tvoj VIOmobil!  :PP :PP  anan anan anan anan anan anan anan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6pn07K4hAHk

borisBP