• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija "KOD MILKE"

Started by skiDeki, 05 November, 2012, 07:32:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Dobro jutro, danas malo spremanje, valja sutra na prvu zicu stici :D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Ja sam vec sinoc poco da se spremam  austin:(

brera

Boki, Deki, ¾elim vam sretan put i u¾ivanciju na JA!!!!! hug:( Odskijajte i popijte koju i u moje ime!  (Y) I èuvajte se bordera! (:smijeh:

BOJAN-BG

 Hvala,Za rakiju se ne nebrini a za bordere sec se ti pobrinuti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Oo omladinci dobro jutro moze i meni kakav sokic na slamku...joj deki dolazi jel ovo ozbiljno iili neka zajebancija jos ne mogu da vjerujem hahahaha ako dolazi daj ledenu krusku i kafana sta pije

DarkoN

ako sve bude ok u petak smo skupa na stazi :D a sad nesto kratko da presjecemo pospanost.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


looka


snjezana

Dobro jutro svima..

Blago ovima koji se spremaju na Jahorinu...

Deki i Boki, u¾ivajte i za nas..  hug:(

Big_DANE

Хехехехе...da se zalije pred put...odavno nismo koji koktel popili  .... :)))



 



Quote from: BOJAN-BG on 12 December, 2012, 07:48:56
Hvala,Za rakiju se ne nebrini ....  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOKI GURA BURENCE U AVTO DA PONESE! :)))



Nichifor


DarkoN

daljina sa ovim nema veze. ako vec treba da ti objasnim u sarajevu je divan i suncan dan a na jahorini je magla i oblacno. ja iz svoje kancalarije u sarajevu vidim isto sto i ti iz banja luke.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor