• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija "KOD MILKE"

Started by skiDeki, 05 November, 2012, 07:32:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

dobro jutro i od mene. Srecan Bozic svima koji slave. sad se moze nesto i popiti :D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP

Dobar dan. Svima koji slave setan praznik.  rr

brera

Dobar dan. 8)) Ledeni MSD. regge I SRETNO SVIMA, slavili danas, sutra, prekosutra...kad smo pre¾ivjeli kraj svjeta... (Y)

skiDeki

Dobro jutro, ko je za klasiku??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

looka

Evo ja sam!  ;))
Dobro jutro, klasika...  regge

borisBP

Dobro jutro. Mo¾e  regge klasika.

DarkoN

dobro jutro i od mene. prognoza me malo ohrabrila. moglo bi biti finog skijanja za vikend.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Sretan Bozic svima mislim jos nije proslo 12h nisam zakasnio :D nego da vidimo vase ukrasne jelke imal ko da svoju uslika pa da izaberemo najbolju?

brera

Dobar dan. 8)) Ledeni MSD. regge

DarkoN

samo da vidim ima li neko da popije samnom jos po jednu, ja sam dosao kuci kao spiderman  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
sutra pijem samo kiselu  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP


BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 27 December, 2012, 01:55:07
samo da vidim ima li neko da popije samnom jos po jednu, ja sam dosao kuci kao spiderman (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
sutra pijem samo kiselu devil:( devil:( devil:(

Bolje ti je da ides na jahorinu,pre ces se oporaviti

looka

Dobro jutro, klasika.  regge
Darkon jesi ziv?  (PIVA)

DarkoN

dobro jutro. ziv zdrav i spreman za nove radne pobjede.

Boki mora da se radi da bi se moglo ici na JA.

sad treba popiti nesto kratko i nazdraviti za ovaj novi snijeg.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobar dan. 8)) Ledeni MSD. regge ©ta ima?