• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija "KOD MILKE"

Started by skiDeki, 05 November, 2012, 07:32:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

dobro jutro i od mene. i ja cu nesto da popijem , pa onda imam istog posla kao i deki.  austin:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Hahhahahahahaahahahahahahahaa...malopre gledam nesto i naletim na ovo....


brera


mijat


DarkoN

hahahahahahahahahhaahahah, odavno se nisam ovako nasmijao. Dane svaka cast! sad ces morati da biras termin kada ces na skijanje  (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: brera on 20 January, 2013, 11:20:32
hahahahahahahahahahaha ˆta mi uradi¹e od prijatelja! ;(( ;(( Gene, to nisi ti, jel da, to je GARANT neka fotomonta¾a! (:smijeh: (:smijeh:
Izgleda da èe i moj prijatelj napravit spisak! devil:(

Quote from: mijat on 20 January, 2013, 11:23:07
prijatelju, trebaæe mi ona tvoja pu¹ka, polako pravim i ja spisak  ideea:(

(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:  hug:( hug:( hug:(

Trebace ti dobar KARABIN za ovolikog medjeda!  devil:( devil:( devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: GARANT si vodeèi na spisku mog prijatelja. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

looka

Dobar dan svima! Ide tura od mene!  ole
Otvorim birtiju kad ono Mijat se porijeèio... Veæ sam se zabrino da je opet nekog patosirao!  devil:(

brera

Mijat, a da udru¾imo spiskove?  rr Ima na lageru jedno oru¾je, nije najnoviji model (pa nismo ni mi) ali funkcionira, radi? regge

looka


mijat

sla¾em se sa tvojom ideju  :bravo::( ima tu imena koja su na oba spiska  (:smijeh:

dr.zela

dan,klasika
WTF na pocetku od ove vip raje mislim,vidi finog naroda,vidi zdrave *omladine* kad prccc, ono najveci prestupnici...trgovina oruzjem,narucena u...,pa se jos i spiskovi prave...c,c,c (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Zivili ljudi,za ovako kvalitetnu zaje*anciju,tura od mene.

brera


mijat

dobro jutro, ajmo u nove radne pobede  regge

borisBP

Dobro jutro.  fuf Pretoplo jutro  regge