• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija "KOD MILKE"

Started by skiDeki, 05 November, 2012, 07:32:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


borisBP

Dobro jutro.  regge Vidim da je veæ kenulo ¾ivo od jutros  :))

DarkoN

dobro jutro. klasika. moj brera ako je to jedino sto se siri i uvecava kod vas kada je u pitanju zenska populacija onda ste u velikom problemu  devil:( devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Kod svakoga zivog covjeka srce pumpa krv ali to ne znaci da mu se dize  devil:( devil:( devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dobro jutro, koja polemika hehehehe :DD
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


borisBP


brera


skiDeki

Quote from: brera on 22 January, 2013, 09:44:42
Tebi pumpa/¹alje krv samo u jednu glavu!!! devil:( devil:( (:smijeh: (:smijeh:
hahahaha, ova ti je dobra  :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dr.zela

da,klasika.
WTF brera,brera...ti i tvoj prijatelj velike probleme imate hug:(..nauka kaze a logicno se zakljucuje da ako srce biva vece,siri se....nema tu pumpanja niti izbacivanja krvi.Sva krv ostaje u njemu i nema snage da se dobaci do *dole*  i ako to dole je bas dole ali nista... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: DarkoN on 22 January, 2013, 09:18:26
Kod svakoga zivog covjeka srce pumpa krv ali to ne znaci da mu se dize devil:( devil:( devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
DarkoN,nema im spasa...gdje nema krvi...otpasce samo... (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: dr.zela on 22 January, 2013, 13:47:36
da,klasika.
WTF brera,brera...ti i tvoj prijatelj velike probleme imate hug:(..nauka kaze a logicno se zakljucuje da ako srce biva vece,siri se....nema tu pumpanja niti izbacivanja krvi.Sva krv ostaje u njemu i nema snage da se dobaci do *dole*  i ako to dole je bas dole ali nista... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: DarkoN on 22 January, 2013, 09:18:26
Kod svakoga zivog covjeka srce pumpa krv ali to ne znaci da mu se dize devil:( devil:( devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
DarkoN,nema im spasa...gdje nema krvi...otpasce samo... (:smijeh: (:smijeh:
eto brera, vidis sta doktor kaze  devil:( devil:( devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
doktore rakija na stazi od mene za ovo  :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dr.zela

 ideea:( 
a moja pozicija na spisku...? (sweat)

DarkoN

Quote from: dr.zela on 22 January, 2013, 14:30:55
ideea:( 
a moja pozicija na spisku...? (sweat)
ne moras da se brines. ja sam vec godinama u samom vrhu tog spiska. pa eve kao sto vidism ziv sam i zdrav. spor je brera na skijama valjda zbog godina.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat